Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co was najbardziej denerwuje u ludzi?  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
StellaArtois
weteran forum

oooo, to gówno już śmierdzi, ostre jazdy ma laska, chyba :hallucine: , to ona jest gdzieś na zdjęciu nr 260?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2008 7:53 pm
Nantosvelta
forumowy expert

No coments 😮 Serio, zatkało mnie 😮 A myślałam, że widzialam już wszelkie ograniczenia umysłowe 😮

A tak dodatkowo, to nei wiem czy pisałam, ale NIE cierpię nadmiernego narzekania.

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 12:17 am
Andros
bywalec

ja z moimi skłonnościami socjopatycznymi, nie lubię prawie wszystkich ludzkich zachować 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 1:45 am
Ktosiek
stały bywalec

oooo, to gówno już śmierdzi, ostre jazdy ma laska, chyba :hallucine: , to ona jest gdzieś na zdjęciu nr 260?

Tak, brunetka w kręconych włosach.

Od 3 dni ćwiczę jogę i jest mi lepiej 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 2:45 pm
Catinahat
bywalec

Ktosiek, jeśli z takimi ludźmi musisz męczyć się na codzień to naprawdę współczuję.
Wiem że na świecie jest masa ludzi głupich ale i tak za każdym razem ich głupota mnie przeraża i nie umiem sobie z tym radzić....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 3:03 pm
Czarnaaaa
forumowicz

Nie lubię w ludziach szpanerstwa, robienia wszystkiego na pokaz, tego kiedy dążą do swoich celów "po trupach". Rozumiem że coś jest dla kogoś ważne, i chce to zrealizować ale dlaczego kosztem innych ludzi ?
Np. mojej koleżance bardzo zależało żeby dostać się na prawo, w szkole średniej chodziła do klasy z pewną M. która ma wujka prawnika. Moja znajoma była na jednym z ostatnich miejsc na liście a dzięki znajomości jej koleżanka z klasy znalazła się z dnia na dzień na jednym z wyższych miejsc na liście oczekujących, tylko po to bo chciała zrobić komuś na złość...
Ze studiów zrezygnowała a marzenie mojej koleżanki się nie spełniło.
To się nazywa podłe zachowanie i straszna złośliwość.
Tych dwóch cehc też bardzo nie lubię :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2008 10:43 pm
Deleted
forumowy expert

NIENAWIDZE głupoty i zabobonów... 😡

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2008 12:14 am
rubia
forumowy expert

Oj, sporo tego!
Przede wszystkim nie lubię u ludzi niecierpliwości i przeświadczenia, że mogą zdobyć ważne rzeczy minimalnym (lub żadnym) nakładem kosztów. Bardzo, ale to barrrrdzo irytują mnie osoby, które wiecznie narzekają i nie potrafią znaleźć nic pozytywnego w swoim życiu. A przede wszystkim nie znoszę ludzi, którzy nie szanują moich granic i sądzą, że mają prawo do udzielania mi nieproszonych rad na każdy temat (Niestety, znam parę takich egzemplarzy, chociażby w rodzinie)
Acha! Mam też silne uczulenie na wodę sodową 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2008 1:00 am
Czarnaaaa
forumowicz

Ohhh... rubia - znam to doskonale 😉
Nie lubię też kiedy ktoś próbuje sterować moim życiem i udzielać mi rad na każdy temat bez mojej woli... grrr =/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2008 4:06 pm

Popieram [b] Czarnaaaa[/b] i tak wszystkich poniekąd 🙂 Ja nienawidzę u ludzi obgadywania, zakłamania, spóźniania, wpraszania się do kogoś, wymądrzania, szpanerstwa, przeklinania (zamiast przecinka to k****) itd. Wiele więcej tego jest. Najbardziej denerwuje mnie u ludzi to, że jeżeli pytają mnie o wegetarianizm, albo próbuje im coś wytłumaczyć to się po prostu bezczelnie śmieją. Mam tak w klasie niestety. U mnie wytykają,że jem jeszcze jajka i piję mleko,a sami (że tak napiszę) żrą mięcho i wszystko pochodne. Dla mnie to poprostu nie mają za grosz tolenarcji i jakiegokolwiek zrozumienia.

[edytowane 11/1/2009 przez zWiErZaKoMaNkA]

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2009 10:52 pm

- brak tolerancji
- jak ktos mnie ocenia nie znajac mnie
- pogon za moda ( co jest fajnego w przystosowaniu sie d szarego tlumu?)
i ogolnie
- pustaki(ojej tips mi sie zlamal ułu ułu jazdaaaaa bawimy sie heloł)
- faceci bez szyi takie maczo pakery
i trole internetowe

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2009 4:11 pm
Inessa
forumowicz

Nie lubię, wręcz nienawidzę u ludzi:
- fałszu,
- podlizywania się,
- obgadywania,
- zmyślania ( naprawdę wyobraźnia niektórych ludzi mnie przeraża 😮 ),
- zawiści,
- i szeroko pojętej głupoty...

Inessa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2009 9:26 pm
krysia
bywalec

Nie lubię, wręcz nienawidzę u ludzi:
- fałszu,
- podlizywania się,
- obgadywania,
- zmyślania ( naprawdę wyobraźnia niektórych ludzi mnie przeraża 😮 ),
- zawiści,
- i szeroko pojętej głupoty...

Tak jak ja,poza tym wyznaje zasady:
-nie ufam ludziom,którzy nikomu nie ufaja tylko pouczają,bo przeważnie to są hipokryci
-nie wierze ludziom ,którzy o sobie nic nie mówią,ale o wszystkich chcieli by wiedzieć.bo to są przewaznie obłudnicy.
Już nie raz się o tym przekonałam a żyję dość długo na tym świecie.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2009 12:54 pm

-zmyślania ( naprawdę wyobraźnia niektórych ludzi mnie przeraża 😮 )

U mnie jest w klasie koleżanka,która wszystko zmyśla ^^ Dosłownie. Jedynie prawdę to mówi o swoich zwierzętach. Reszta to same bajki ;] Żeby jeszcze tylko umiała zmyślać xD

nie wierze ludziom ,którzy o sobie nic nie mówią,ale o wszystkich chcieli by wiedzieć.bo to są przewaznie obłudnicy.

Popieram. Najgorsze jest w tym to,że później wszystkich obgadują,a wina nie jest nigdy na ich stronie.

[edytowane 13/1/2009 przez zWiErZaKoMaNkA]

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2009 5:12 pm
Stanisław
weteran forum

No to już mnie zniechęciłaś 🙁 A małem Wam opowiedzieć naprawdę prawdziwą historię o inteligentnym piesku 🙁

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2009 5:26 pm
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca