Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

witam wszystkich 🙂  

amadzia
forumowicz

Już jakiś czas "kręcę" się po tym forum ale jeszcze jakoś nie było okazji żeby się przestawić 🙂
mam 25 lat i jestem wegetarianką od bardzo niedawna tzn. niecałe 2 m-ce, ale myślę że lepiej późno niż wcale.
mieszkam w okolicach Piły, a dokładniej w Złotowie, ale pewnie i tak nikt nie wie gdzie to jest 🙂
Kocham wszystkie zwierzaki, sama mam 2 koty i psa
nie mam żadnych znajomych którzy byliby wege dlatego bardzo się cieszę że jest takie forum jak to, przynajmniej czuję że nie jestem sama 🙂
Pozdrawiam wszystkich

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2006 11:52 am
Hobbit
bywalec

hej hej, milo "oficjalnie" Cię powitać, Znam Cię już z forum- w końcu jesteś tu dlużej niż ja! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2006 1:36 pm
matyldaaa
forumowicz

Cześć! Miło Cię poznać. 🙂 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2006 4:19 pm
sieklik
bywalec

siema ;p

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2006 7:31 pm
Natalka
bywalec

witaj 😀 a ja wiem, gdzie jest PIla, bylam tam na zawodach sportowych, w takim osrodku nad jeziorem 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2006 8:55 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Witaj!!! masz śliczny avatar-przez około pól roku to zdjęcia gościło na pulpicie mojego komputera,pozdrawiam:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2006 11:15 pm
amadzia
forumowicz

dzięki za miłe powitanie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2006 10:04 am
misia
rozmówca

Droga Amadziu chciałabym się z Tobą skontaktować, czy mogłabyś mi podać swój nr gg albo adres mailowy? Bo widzisz ja mieszkam niedaleko Ciebie, na tyle blisko że mogłybyśmy się odwiedzać, razem pojechać na marsz na rzeźnie do Poznania itp. jeśli oczywiście zechcesz moje towarzystwo (mam 27 lat). Ja również nie znam nikogo wege w mojej okolicy. Pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2006 7:48 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj. Naprawdę niezłe zdjęcie.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2006 1:33 pm
  
Praca