Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam ponownie 😉  

Strona 1 / 2 Następny
euridice
stały bywalec

Witajcie,

chyba wypadałoby jeszcze raz się przedstawiać, bo dość długo mnie tu nie było 😉

Nazywam się Kasia, jestem weganką, mamą małej Lucy.

W chwili obecnej studiuję zaocznie, kiedyś pracowałam w Edynburgu w kawiarni, muszę powiedzieć, że miłość do kawy została mi po dziś dzień.
Interesuję się gotowaniem, muzyką, jezykiem angielskim, lubię dobre filmy, dobre książki i ciekawe ubrania (vintage, to jest to!).
Oto moja (no, nasza, moja i męża) strona z naszymi wegańskimi potrawami: http://kasiamalec.pl/mniam/ Mniam 😉

Miło wrócić na forum, na którym wszystko się zaczęło 😉
Tak więc witajcie raz jeszcze!

[edytowane 30/1/2009 od euridice]

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 3:31 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Cześć Euridice, fajny maluszek 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 4:06 pm
rubia
forumowy expert

Witaj, Euridice, miło Cię znowu widzieć. 🙂 🙂 Piękne maleństwo! (A tego Edynburga to Ci zazdroszczę, wiem, że to piękne miasto)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 4:36 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

przepyszna stronka. Dobrze, że jestem po sycącym obiedzie-mogę spokojnie pooglądać 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 4:43 pm
bułek
forumowy expert

Cześć:). Miło Cię poznać.
Smakowite fotki robisz, już zainteresowałem się kilkoma daniami i chciałbym poznać przepisy. Szczególnie spodobały mi się krokiety, które zrobiłaś :). Gdybyś miała czas i podała kilka przepisów - nie muszą byc dokładne, wystarczy mniej wiecej z czego są zrobione, to będe bardzo wdzięczny.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 5:18 pm
Natasha
stały bywalec

hahah witaj z powrotem 🙂 akurat niedawno zastanawiałam się gdzie się podziewasz i... "o wilku mowa" 🙂

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 6:38 pm
pawel747
bywalec

Witaj Kasiu 🙂
Po obejrzeniu zdjęć jestem w kulinarnym szoku... :-))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 6:54 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

W ogóle ekstra stronka z jedzonkiem, ja niestety jestem debilem jeśli chodzi o kreatywność (a wszystkie testy mówią mi inaczej o.O) nad czym głęboko ubolewam, więc z zachwytem przyjęłam Twą stronkę 😀 A przecież niektóre przepisy są naprawdę banalne, jak te ziemniaki-talarki z koperkiem i kukurydzą ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 7:04 pm
pawel747
bywalec

(...) z zachwytem przyjęłam Twą stronkę 😀 A przecież niektóre przepisy są naprawdę banalne, jak te ziemniaki-talarki z koperkiem i kukurydzą ^^

Też mi się to zdjęcie i potrawa strasznie spodobały. W ogóle to wciąż jeszcze nie pozbierałem szczęki z ziemi 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 7:09 pm
euridice
stały bywalec

(...) z zachwytem przyjęłam Twą stronkę 😀 A przecież niektóre przepisy są naprawdę banalne, jak te ziemniaki-talarki z koperkiem i kukurydzą ^^

Też mi się to zdjęcie i potrawa strasznie spodobały. W ogóle to wciąż jeszcze nie pozbierałem szczęki z ziemi 😉

No co Wy, moja strona robi aż takie wrażenie?
Jakoś nie zdawałam sobie z tego sprawy 😉
Dzięki za wszystkie dobre słowa 😀

Jeśli chcecie poznać konkretnie jakiś przepis, to pytać, pytać, chętnie odpowiem!

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 7:44 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

witaj 😉

fotki są tak apetyczne że aż zgłodniałam :rotfl:
jeśćććććććććććććććććććććć....

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 7:57 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

A to z 3go czerwca to sorbet truskawkowy? Te truskawkowe rzeczy przyprawiają mnie o ślinotok :rotfl: I te kolorowe sałatki też :rotfl: Macie tyle pomysłów na jedzonko, zazdroszczę :> Ale teraz mam fajną ściągę ;P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 8:33 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Witam Ciebie euridice
O jeeeeejuuuuu jakie pyszności 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2009 12:21 am
Deleted
forumowy expert

Witam 😉 . Miło Cie widzieć.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2009 1:37 am
pawel747
bywalec

No co Wy, moja strona robi aż takie wrażenie?
Jakoś nie zdawałam sobie z tego sprawy 😉

Już sama ilość pracy, którą musiałaś włożyć w zrobienie takiej strony robi wrażenie, a do tego jest to naprawdę świetna robota :-)) Jak kiedyś zabiorę się na poważniej za kucharzenie, będzie się na czym wzrować 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2009 4:52 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca