Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam ponownie 😉  

Strona 2 / 2 Wstecz
adamrozew
stały bywalec

Witaj
Słodki dzieciak :).
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2009 10:27 am
Admin
stały bywalec

No co Wy, moja strona robi aż takie wrażenie?
Jakoś nie zdawałam sobie z tego sprawy 😉

Już sama ilość pracy, którą musiałaś włożyć w zrobienie takiej strony robi wrażenie, a do tego jest to naprawdę świetna robota :-)) Jak kiedyś zabiorę się na poważniej za kucharzenie, będzie się na czym wzrować 😉

Też jestem w szoku, ale cieszę się, że strona tak się podoba 😉 Tak naprawdę prowadzenie jej wymaga od nas pewnej systematyczności i chęci do fotografowania, z drugiej strony jak tu nie dokumentować takich pyszności. Cieszy nas, że ta stronka, która jest dla nas czymś w rodzaju kulinarnego pamiętnika, może służyć za inspirację. Smacznego 🙂

ps. no i najważniejsze: jeśli ktoś sądzi, że weganie mają ograniczone możliwości w kuchni jeśli chodzi o dobór produktów, to obejrzywszy te urozmaicone, różnorodne, acz skromne i proste potrawy, być może zmieni zdanie 🙂

[edytowane 31/1/2009 przez Admin]

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2009 2:40 pm
pawel747
bywalec

jeśli ktoś sądzi, że weganie mają ograniczone możliwości w kuchni jeśli chodzi o dobór produktów, to obejrzywszy te urozmaicone, różnorodne, acz skromne i proste potrawy, być może zmieni zdanie 🙂

A niech ktoś chociaż spróbuje głosić takie herezje!... 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2009 12:53 am
Lily
 Lily
Famed Member

Cześć 🙂 Jedzonko faktycznie smakowite, zawsze jak patrzę na Waszą stronkę to mi się chce JEŚĆ! 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2009 1:04 am
moniulekm
bywalec

Witam Was serdecznie!
Tylko mam problem bo nie moge otworzyc tej strony a bardzo bym chciała zobaczyć 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2009 5:28 pm
Dyzio
stały bywalec

To coś z serverem dzieje się niedobrego bo kiedyś otwierała się dobrze 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2009 6:17 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Cześć Kasiu , miło że wróciłaś. 🙂 Obejrzałam Twoje kulinarne dzieła, przepyszne !
Czy pamiętasz co tam się znajduje , przynajmniej na niektórych zdjęciach ? Np. z czego są kotlety ...itp ? Fajnie by było... gdyby były podpisane ...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2009 11:28 pm
YolinMic
bywalec

fajnie, ze tu znowu jestes 🙂 .....kurcze , to moze ja tu tez wroce, jak Ty tez tu 😎

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2009 9:04 pm
euridice
stały bywalec

Witajcie 😉

Ayna, jeśli chodzi o bloga, to powiem Ci, że myślalam na tym, żeby go trochę przerobić, mam do tego stosowny, fajny program. Chciałam żeby był podzial na miesiące, a w nich na dni i podpisy kazdej potrawy, czasem ciut więcej tekstu... Ale koszmarnie dużo czasu zabralo mi przekonwertowanie tego, a jak mi się raz całość skasowała, to się zirytowalam i to zostawilam. Zdjęcia się dałoby się powiększać, przewijać... Ale naprawdę dużo czasu by trzeba mieć żeby to ogarnąć, czasu i cierpiwości - ja mam na głowie dom, dziecko, studia itp., także na razie to musi poczekać 😉

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2009 10:39 pm
Misia_WEGA
forumowicz

Smakowicie wszystko wygląda 🙂

Chciałam zapytać ( być może wcześniej już o tym pisałaś - jak coś to przepraszam odeślijcie mnie do tematu 😀 ) czy w okresie ciąży też byłaś weganką ?

Moim przestępstwem jest osądzanie ludzi nie po tym jak wyglądają, lecz po tym, co mówią i myślą. Moim przestępstwem jest to, że jestem bardziej bystra od ciebie - nigdy mi tego nie wybaczysz.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2009 1:46 pm
euridice
stały bywalec

Smakowicie wszystko wygląda 🙂

Chciałam zapytać ( być może wcześniej już o tym pisałaś - jak coś to przepraszam odeślijcie mnie do tematu 😀 ) czy w okresie ciąży też byłaś weganką ?

No pewnie, że byłam 🙂
Trudno żeby dieta, którą uważam za najlepszą, miała pójść w odstawkę w tak ważnym (wymagającym najepszej diety) okresie życia matki i dziecka 😉

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 12:02 pm
Nela89
bywalec

Jeeej! Podpisuję się pod tym, co tutaj napisano rękami i nogami..! Jestem po śniadaniu, a właśnie zgłodniałam. WSTYD mi, że moje posiłki często są bardzo monotonne i banalne, muszę bardziej zadbać o to, co mam na talerzu. We wtorek wracam do domu na Święta i myślę, że kuchnia będzie moja. 🙂

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 2:32 pm
Dyzio
stały bywalec

Witajcie ponownie moi drodzy 🙂
Po różnych burzach i zawirowaniach w wirtualnym świecie wracam z radością do swojego macierzystego portu. Zwiedziłem wiele ciekawych i niebezpiecznych miejsc rozrzuconych w sieci internetowej. Przeżyłem spotkania z groźnymi wirusami i trojanami grasującymi na łączach. Na szczęście moja ochrona dostępowa okazała się na tyle skuteczna, że groźne insekty elektroniczne stworzone przez specjalistów hakerów nie zagroziły mojemu systemowi. Dzięki temu nadal mogę łączyć się i rozmawiać z Wami.
Witam wszystkich nowoprzybyłych tutaj wegetarian serdecznie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2009 11:13 pm
Vida
 Vida
rozmówca

Cieszę się razem z Tobą, Dyziu.

Witaj Kasiu, też jestem pod dużym wrażeniem zarówno potraw, jak i tego, że tak batdzo chec Ci się dbać o ich estetykę i finezję - mnie się naprawdę rzadko kiedy chce...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2009 1:59 am
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca