Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Aloha - witajcie - Mayrah  

Mayrah
początkujący

Witajcie,

założyłam konto już jakiś czas temu, kompletnie zapominając o tym fakcie..
Po lekturze większości materiałów stwierdzić niestety muszę , że wege nie jestem - rzadko bo rzadko ale jem ryby i krewetki... i tak od 10 lat.

Nie chcę być przez nikogo oceniana i krytykowana, jestem też zmęczona ciągłym wysłuchiwaniem od innych jak bardzo ortodoksyjna jestem bo nie zjem 'wege' tortill, która właśnie była smażona na piecu, na którym było mięso, albo ze nie chce jeść sałatki po wybieraniu z niej kawałków kurczaka.

Jem ryby okazjonalnie bo czegoś mi podobno brak we krwi aby wchłaniać prawidłowo witaminy. Jem odpowiednią ilość białka, i w tej chwili mam rewelacyjne wyniki , dbam o dostarczenie suplementów do mojej diety!

jest mi z tym dobrze !

to tyle tytułem długiego wstępu.. witam!

Mayrah

[edytowane 11/4/2009 przez Mayrah]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2009 4:55 pm
tru
 tru
stały bywalec

Hej 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2009 6:59 pm
Wege-mewka
bywalec

Witaj na forum.. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2009 8:01 pm
xGetBoredx
bywalec

Serdecznie witam :>

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2009 10:49 pm
Katinka
bywalec

Witaj Mayrah 🙂

Przyznaję, że to dość zaskakujące, że jedząc ryby, masz wstręt do czegoś smażonego obok mięsa...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2009 6:26 pm
KarolPoProstu
forumowicz

Czesc! ja sie wcale nie dziwie, mnie tez mieso czerwone(i nie tylko) na swoj sposob obrzydza, a ryby juz nie za bardzo. Piękne zdjecia robisz! 🙂 pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2009 12:07 am
  
Praca