Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

dziendobry 🙂 (dobry wieczor)  

kadra
bywalec

Witam wszystkich!
Nazywam sie Bartek i jestem z Legnicy. Interesuje sie muzyka (gram, tworze itp.) i jak wiele gwiazd muzyki 😀 jestem wegetarianinem. Oczywiście nie tylko po to by nasladowac gwiazdy... po prostu jestem wrazliwy na punkcie zabijania innych (mniejszych, slabszych) istot dla wlasnych kozysci czyli po to zeby je zjeść czy położyć sie na nich przed telewizorem...
Mój staż nie jest dlugi... coś koło 6 miesięcy. Moje zaprzestanie jedzenia miesa nie bylo nagłe. Po prostu zacząłem je stopniowo wyłączać z jadłospisu aż do całkowitego wykluczenia.

Cieszę sie ze znalazłem to forum... w moim środowisku nie znalazłem jeszcze nikogo podobnego 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 10:39 pm
ana:)
bywalec

Dobry wieczor 😀
Ciesze se ze przylaczyla sie do nas kolejna sympatyczna i pozytywnie zakrecona osobka.

P.S. A zdradzisz nam jeszcze ile masz lat 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 11:02 pm
kadra
bywalec

Zapomnialem... 😉
Mam 17 lat

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 11:11 pm
amadzia
forumowicz

cze Bartek 🙂
fajny awart, kojarzy mi się z laleczką Chucky albo jakąś kukiełką voodoo 🙂

a co do twojego zespołu to jaką muzykę grasz?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2006 10:28 am
amadzia
forumowicz

a tak w ogółe to grasz w jakimś zespole?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2006 10:32 am
kazamuko
stały bywalec

Witaj tu zawsze będziesz miał z kim "pogadać" a i poradzić się w razie żywnościowych rozterek.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2006 1:25 pm

Witaj 🙂 Ciesze sie ze dołaczyłes do NAS....to kolejny dowod na to ze jest nas coraz wiecej 😉
Pozdrawiam Cie serdecznie... :angel:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2006 1:47 pm
kadra
bywalec

Co do zespołu...
gramy coś w rodzaju psychodelic-hardrock ale to mało precyzyjne określenie bo gramy różnie w zależnosci od nastroju 😉

I dziękuję wszystkim za takie miłe powitanie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2006 5:53 pm
sieklik
bywalec

psychodelic- spoko ;] musisz kiedys do jakiegos kawalka dac link albo cos... a tak wogole to siema ;p

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2006 5:56 pm
Hobbit
bywalec

Cześć Kadra! Doączam trochę spóźnione powitanie. Tak jak Amadzi mnie też spodobal sii Twój awatar. Skad wziąleś takiego fajnego ludka, Czy może sam go narysowaleś?
A czy twoja muzyka jest jakoś inspirowana latami 60-tymi?z tym kojary mi się slowo psychodelia..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2006 12:44 am
kadra
bywalec

Awatar... juz nie pamietam skad go mam... chyba kiedys szlajałem sie po necie i wpadłem na to 😀 ja sam nie bylbym w stanie czegos takiego stworzyc.
A moja muzyka jest inspirowana latami 60-tymi ("Strawberry Fields Forever" ;)) ale nie wyglada dokladnie tak jak w tamtych czasach... za duzo wplywu nowoczesnosci.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2006 6:10 pm
  
Praca