Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

こんにちはすべて witam 🙂  

neuron
świeżaczek

Witam, mam na imię ********** i też nie jem mięsa :). A tak na poważnie już żyję trochę ponad 1/4 wieku i wegetarianinem jestem sporą większość tego czasu. Do tej pory raczej wiodłem życie samotnika i nie przeszkadzało mi to za specjalnie, ale ostatnio zauważyłem że nie mam z kim gdzieś wyjść w wolnym czasie (chociaż za wiele go nie mam), dlatego postanowiłem się zarejestrować, podyskutować na ciekawe tematy i być może poznać kilka osób np. z Podkarpacia które nie będą mnie uważały za dziwaka przy jedzeniu.

Pozdrawiam wszystkich!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 2:10 am
sublime86
bywalec

witamy na pokładzie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 2:25 am
hipiska
weteran forum

Cześć 😎

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 2:35 am
StellaArtois
weteran forum

witaj, czym sie interesujesz?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 3:45 am
Bellis_perennis
Famed Member

Siemanko neuron 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 1:09 pm
_iwona_
bywalec

Witaj neuron.
Spora część z 1/4 wieku jako wegetarianin, czyli jako małe dziecko przestałeś jeść mięso? Znaczy się co? Rodzinka wegetariańska? Czy taki zbuntowany dzieciak z Ciebie był?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 6:14 pm
neuron
świeżaczek

Co mnie interesuje? Ogólnie to otaczający mnie świat, zwłaszcza nauka oraz technika, trochę przyroda i astronomia. Lubię też majsterkować i jeździć na rowerze. Muzyka której słucham zazwyczaj to: trance, ambient, chillout itp.

Niestety jestem jedyny w rodzinie, z tego powodu miałem wiele problemów w dzieciństwie, ale raczej byłem spokojnym upartym dzieciakiem 🙂

[edytowane 30/3/2010 przez neuron]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 6:35 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Podsziwiam za upor, ja sie odwazylam dopiero na studiach, mimo ze pierwszy raz o tym pomyslalam bedac w gimnazjum.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 10:36 pm
n.i.x
stały bywalec

witaj,
fajnie ze potrafiłeś postawić na swoim w dzieciństwie 🙂
ja sie wiele lat męczyłam z wyrzutami ..

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2010 2:34 pm
alyska
początkujący

Też się trochę poużerałam z rodzicami w sprawie wegetarianizmu. Ale szybko nauczyłam się ignorować dokuczliwe uwagi 😉
Z gustem muzycznym trochę się mijamy, ale astronomia (w moim przypadku z fizyką) oraz technika, to mój żywioł (politechnikę sobie do studiowania wybrałam).
Pozdrawiam serdecznie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2010 12:21 am
neuron
świeżaczek

Gratuluję wyboru, niewiele kobiet interesują takie kierunki, a wśród wegetarian to rzadkość . Ja sobie studiuję w weekendy i na moim roku mógłbym policzyć dziewczyny na palcach jednej ręki 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2010 2:30 am
  
Praca