Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Własciwy moment  

niepokorna
świeżaczek

Witam wszystkich,

mam 21 lat. Właśnie stawiam swoje pierwsze kroki w byciu wege. Co mną kieruje? Nie wiem. po prostu czuję taką potrzebę. Już jakiś czas temu nosiłam się z takim zamiarem, jednak po obejrzeniu filmu "Earthlings" stwierdziłam, że to jest ta pora, dojrzałam do zmiany. Na diecie wegetariańskiej jestem dopiero od kilku dni, ale wiem, że to właściwy wybór. Cieszę się, że mogłam dołączyć do tej społeczności 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2010 12:15 pm
groshek
świeżaczek

Witaj niepokorna,

Jestem pewna, że wegetarianizm to dobru wybór. Sama nie jem mięsa od ponad roku, ale nigdy szczególnie w nim nie gustowałam:) Życzę wytrwałości w podjętej decyzji.

Od dziś jestem na portalu, więc witam Wszystkich:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2010 2:15 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

witajcie dziewczyny 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2010 12:49 am
Likwidator
bywalec

Aż dwie nowe osoby w naszym gronie a taki skromny orszak powitalny, no co jest??
W I T A J C I E Niepokorna i Groshek :]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2010 5:05 am
MuayThai89
bywalec

Witamy na wegetarianie.pl i zyczymy milego forumowania jak i zdobycia i zaspokojenia swojej wiedzy na temat wegetarianizmu za pomoca wspolforumowiczow 😉 😎

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2010 1:22 am
Sagamore
stały bywalec

hi girls 😎

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2010 2:50 pm
niepokorna
świeżaczek

Dziękuję za super przywitanie 🙂

Odkąd przeszłam na dietę wegetariańską czuję się lżej zarówno na ciele jak i duszy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 1:00 am
sunny
forumowicz

Witajcie :).

[img]http://img.userbars.pl/39/7678.jpg[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2010 3:31 pm
  
Praca