Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam  

Elven3
forumowicz

Witam wszystkich szacownych forumowiczy.Mam na imię Janek mam 20 lat studiuje we Wrocławiu tutaj też mieszkam. Pozdrawiam wszystkich.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 2:17 am
dziubek22
rozmówca

witam Cię bardzo serdecznie jako pierwsza 🙂 mam nadzieję, że Ci się tu spodoba

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 2:37 am
euridice
stały bywalec

witaj Janku, czuj sie jak u siebie 😀

pozdrawiam C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 11:35 am
ana:)
bywalec

Witam 🙂
Witam Cie cieplutko i serdeczie pozdrawiam 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 3:39 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj na forum.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 4:06 pm
Maze
 Maze
stały bywalec

Witaj! Co studiujesz?

ps: avatarek Twój tak cziorny że nie znać prawie, co na nim!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 4:47 pm
kazamuko
stały bywalec

jak mogłam nie zauważyć przecież, na avatorku piękny wilk, nocną porą. Bardzo mi się podoba.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 4:54 pm
rumun
początkujący

witam jestem jescze mięsożercą (mam nadzieje że niedlugo )chciałbym dowiedziec sie czy to łatwo w dzisiejszym świecie byc wegetarianinem .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 5:57 pm
_iwona_
bywalec

witam jestem jescze mięsożercą (mam nadzieje że niedlugo )chciałbym dowiedziec sie czy to łatwo w dzisiejszym świecie byc wegetarianinem .

Bardzo łatwo 🙂 Musisz jedynie liczyć się z utrudnieniami typu: na weselu znajomych (którzy uprzedzali wcześniej "kuchnię", że jedna porcja ma być wegetariańska), dostaniesz rybę, w schronisku w górach z ciepłych wegetariańskich rzeczy dostaniesz tylko jajecznicę albo naleśniki (najpyszniejsze w schronisku na Hali Krupowej zawsze były 😉 ), wegańskich rzeczy raczej nie uświadczysz, no i na każdej imprezie u znajomych (nie daj Boże z obiadem albo jakimiś ciepłymi przystawkami) będą na Ciebie patrzeć jak na jakieś osobliwe, niewyjaśnione zjawisko... :-)))
Musisz przyznać, że utrudnienia prawie żadne, a przechodząc na wegetarianizm zyskasz dużo więcej. Powodzenia 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 6:25 pm
Elven3
forumowicz

Witaj! Co studiujesz?

ps: avatarek Twój tak cziorny że nie znać prawie, co na nim!

Studiuje położnictwo , tylko się za długo nie śmiejcie 🙂 , albo się śmiejcie bo to zdrowo.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 7:17 pm
  
Praca