Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

witam wszystkich  

rumun
początkujący

Czy pozwolicie że pomieszkam z Wami zanim się przeistoczę z mięsożercy w człowieka
Mam na imię Klaudiusz 32 lata i fajną rodzinę . Ostatnio byłem z córką w knajpce vegetariańskiej i uslyszałem od niej że jak nie ma mięsa to ona nie je .Przeraziłem się że 5 letnia dziewczynka postrzega mieso tylko jako pokarm .Stąd moja wizyta na forum.Mam nadzieję że uda mi sie zmienić podejście do życia moje i mojej rodziny.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 6:54 pm
galaretka
początkujący

witaj! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 7:13 pm
katrinko
stały bywalec

Witaj!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 7:39 pm
dziubek22
rozmówca

cześć Klaudiusz

[edytowane 31/3/2006 od dziubek22]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 8:29 pm
Srebrna
stały bywalec

Również serdecznie witam! Fajnie, że wychodzi od Ciebie inicjatywa przemienienia swojej rodziny z mięsożerców na wegetarian. Życzę powodzenia.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 8:32 pm
ana:)
bywalec

hej hej 🙂
Mam nadzieje ze uda Ci sie zmienic swoje i rodziny podejscie do zycia, z pewnoscia jestes na dobrej drodze. Powodzenia
Pzdr.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2006 9:54 pm
euridice
stały bywalec

witaj!

przejscie na vege to nic trudnego, za to trudne sa czesto reakcje otoczenia (przynajmniej na poczatku).

zycze wytrwalosci i powodzenia.

pozdrawiam C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2006 1:41 am
silje
bywalec

witam cie z radością! 🙂
na zmiany nigdy nie jest za późno 🙂
i wiesz? bardzo mi sie twój avek podoba... normalnie genialny!
życzę powodzenia! 😉

[url=http://www.sandemo.pl] [img]http://www.sandemo.pl/userbary/05.png[/img] [/url] http://www.forum.sandemo.pl/index.php?ap=128

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2006 5:03 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj, piękny irokez na avatorze. fajnie, że myślisz o tym, bo mało osób zwłaszcza jedzących mięso to dostrzega. Pamiętam jak ze dwa lata temu byłam z córką w Mac Donaldsie na lodach, chiałam jej pokazac, że są i takie miejsca, no i wpadła cała zgraja dzieciaków (wycieczka) i każdy z hamburgerem i taka upasiona dziewczynka zajrzala do tej buły i rzuciła tekstem TAK MAŁO MIĘSa. to było straszne, ona taka mała i już otyla i to traktowanie jedzenia w taki jakis sposób bez szacunku. Jest na formum bliźniaczym vegetarian.pl lub wege.dzieciak.pl swietny artykuł "Przyjaciel na talerzu" polecam, warto przeczytać, daje do myślenia i traktuje właśnie o tych naszych czasach, autor pisze wręcz, że jesteśmy rozpsuci nadmiarem jedzenia, że dziecko zje kotleta lub kawałek resztę wyrzuci do kosza, a przecież jakieś zwierzę musialo zginąć by ten kotlet był, ale o tym się nie myśli, bo na myslenie nie ma dziś czasu.Co do mięsa to ja akurat przeszłam na wege dzięki córce, która odmówiła spożywania. Jest coś takiego jak bariera ochronna i ona ja nadal ma, po roku dołączylismy z mężem. Potem on wrócił do mięsa, ale dołączyli dziadkowie, i tak to się ciągnie. Odeszliśmy od mięsa w czasie gdy mieliśmy do niego darmowy dostęp, z racji pracy mężą. Jednak organizm nie chciał go w takiej ilości, miał dość tej chemii, póki jadło się czasem to jakoś było, a potem z dnia na dzień koniec i tak prawie 4 lata i jest dobrze. Moja córcia prawei 5 lat, jedyne wege dziecko w przedszkolu.
Pozdrawiam

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2006 5:09 pm
rumun
początkujący

Dzieki wszystkim za wyrozumiałość .Fajnie tu sobie pomieszkać w gronie ciekawych ludzi.
kazamuko Głowa do góry gdzieś czytałem że im bardziej niesforne dzieciaki tym lepsi młodzi ludzie.Ja też czasami tracę cierpliwość :mad2: i jak na nia krzyczę to mnie słucha a jak skończę to mi serwuje odzywkę w typie "I tak jest mi smutno że mnie nie słuchasz i mnie nie rozumiesz "-po prostu zimny kubeł wody na głowe 🙂 . No cóz nie od dziś mówi się że dzieci są mądrzejsze od rodziców. pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2006 3:56 am
  
Praca