Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Hej! Wegetarianka z Białegostoku;)  

eska2017
świeżaczek

Hej!:)Jestem wegetarianką od niedawna, bo dopiero od 9 miesięcy, ale czuję, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu 😛 Poszukuje wegetarian z pięknego, roztańczonego miasta Białegostoku;) Jeśli gdzieś tam jesteście odezwijscie się 🙂 🙂 🙂
Pozdrowienia!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2010 11:49 am
Sagamore
stały bywalec

hej Eska 😉 a 9 miesięcy to nie tak wcale mało hehe Jeśli chodzi o poszukiwania wege to spróbuj w kąciku towarzyskim 😎

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2010 2:18 pm
eska2017
świeżaczek

Dzięki za wskazówkę;)
Mam wielką nadzieję, że dożyję chwili kiedy wszyscy będziemy wegetarianami;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2010 3:13 am
pianta
forumowicz

Hej, Ja jestem wegetarianką z pięknego Białegostoku 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/02/2011 1:06 am
  
Praca