Hej!:)Jestem wegetarianką od niedawna, bo dopiero od 9 miesięcy, ale czuję, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu 😛 Poszukuje wegetarian z pięknego, roztańczonego miasta Białegostoku;) Jeśli gdzieś tam jesteście odezwijscie się 🙂 🙂 🙂
Pozdrowienia!!!
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2010 11:49 am