Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Hej!  

Amek
 Amek
rozmówca

Hej, witam wszystkich!

Na imię mi Amadeusz. Mam 17 lat, jest weganem od ponad miesiąca- ze względów etycznych.. Nie popieram przemocy wobec zwierząt, ludzi lub czegokolwiek co żyje :-). Jestem pacyfistą, uznaję siebie za nonkonformistę.

Jestem z Głogowa w dolnym śląsku. Za rok jednak czeka mnie przeprowadzka do Wrocławia- ze względu na studia ;).

Tyle chyba wystarczy. Miło mi was wszystkich poznać!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 6:58 pm
Fatty
weteran forum

Witam 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 9:27 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Cześć 🙂 Zdradź więcej szczegółów o sobie. Co zamierzasz studiować?
Czuj się jak u siebie na forum 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 10:08 pm
Pocahontas
bywalec

Hej Amadeusz. Fajne masz imie, takie oryginalne, przynajmniej w moich okolicach 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 10:24 pm
Amek
 Amek
rozmówca

Zamierzam studiowac jednocześnie italianistykę oraz anglistykę. Specjalizacja nauczyciel+ kiedyś w przyszłości dorobić się specjalizacji na tłumacza przysięgłego. Dobrze, że jest uczelnia język+język, bo chyba ciężko by było tak oddzielnie to robić :D.

A dziękuję, dziękuję ;).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 11:38 pm
Carine
forumowicz

gratuluje postawy i tak trzymaj 🙂
pozdrawiam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 1:59 am
Pacyna
bywalec

Niekoniecznie ciężko byłoby studiować "język+język" jak to ująłeś. Tzw. lingwistyka stosowana, dość "modna" w ostatnim czasie, na moje wyczucie. Italianistyka - dobry wybór moim zdaniem. Typ lepszy, że "uzupełniony" anglistyką. Zbijesz na tym niezłą kasę, jeżeli się zatrudnisz w dobrym miejscu. No i jaka satysfakcja ;).

A tak w ogóle - hej! 🙂

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2010 2:26 am
  
Praca