Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cześć, nie jestem nowa, ale nic innego chyba nie pasowało.  

migotka.ania
rozmówca

Ostatnio nie wchodziłam często na forum. Ogólnie tu nie bywałam zbyt długo i nie udzielałam się, pomimo, tego że nie jestem osobom cichą.
Nie chcę wam cukrować, ale pochwalić muszę. Te forum zrobiło ze mnie wegetariankę. 1 września minęło 2 lata jak jestem wege, wiem, że to krótko. Związku z tą rocznicą zastanawiałam się, co zmieniło się w moim życiu pod względem żywienia, zanim poznałam to forum to wielu problemów nie znałam. Tutaj dowiedziałam się, że na przykład istnieje takie coś jak żelatyna wieprzowa, podpuszka i dzięki wam przestałam jeść ryby. Zaczęłam czytać składy produktów. Dziękuję, na pewno mnie nie pamiętacie, ale ja was tak.
P. S. Jak byłam mała to myślałam, że wegetarianie mogą jeść zupy na mięsie, bo samego mięsa nie jedzą (ale małe dzieci są czasem śmieszne)
Mam nadzieję, że nie wyszło śmiesznie i w stylu: "Czytam wasze czasopismo od roku, podoba mi się... i ogólnie was kocham"
A tak w ogóle to w internecie jest mnóstwo śmieciowych i nic nie wartych forów, ale te do tej grupy nie należy.
Dzieki

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2010 10:55 pm
rubia
forumowy expert

1 września minęło 2 lata jak jestem wege, wiem, że to krótko.

Aniu, dwa lata to wcale nie jest mało! Znam wielu eks- "wegetarian", którzy po miesiącu- dwóch już mieli dosyć życia bez schabowego. Fajnie, że nadal jesteś z nami i życzę wytrwałości na wege-ścieżce:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2010 11:14 pm

Hej! 🙂
2 lata to wcale nie jest mało, ja jeszcze nie mam takiego stażu.
Mi niedługo stuknie dopiero roczek. 😛 (Z wegetarianizmem, bo z weganizmem to w kwietniu będzie... xDD)
Mam nadzieję, że zrezygnujesz z czasem z bycia wege. 😉
Miło mi Cię poznać. 😀

EDIT: Muminki rządzą!!!! 😉

[edytowane 9/9/2010 przez PanikowaNevcia_xD]

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 12:27 am
migotka.ania
rozmówca

Rubia, bardzo mi miło. Dzięki za życzenia i nam wzajem!
PanikovaNevcia Mi również bardzo miło Cię poznać! Podziwiam, że jesteś weganką, jej to dopiero wyrzeczenie.

[edytowane 9/9/2010 przez migotka.ania]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 12:31 am
Admin
stały bywalec

pewno mnie nie pamiętacie, ale ja was tak.

Migotko, jako admin pamiętam w sumie wszystkich, bardziej lub mniej 😉

Miło mi gdy czytam podobne slowa na temat naszego forum.

Życzę Ci kolejnych (wielu) wegetariańskich lat 🙂

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 12:32 am
  
Praca