Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

witam   

vis
 vis
świeżaczek

witam
jestem weganinem i ogólnie jestem za ochroną życia i wolności
zapraszam na moja stronę http://www.magicforest.20x.cc
strona trochę inna niż wszystkie, wiele ciekawych informacji

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2010 1:04 am
lekki123
bywalec

hej witaj 🙂

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2010 7:54 pm
Deleted
forumowy expert

Strona bardzo ciekawa, aczkolwiek większość rzeczy niemożliwa do zrealizowania, a nawet absurdalna. Spójrzmy zresztą (teksty w nawiasach moje):
Monarchia życia i wolności powinna być wprowadzona w pokojowy sposób. (monarcha życia i wolności? WTF?)
uwolnienie zwierząt (jak to sobie wyobrażasz?)
prywatyzacja szkół (że co? przecież na edukacji się nie zarabia!)
ciężkie roboty dla przestepców i kara śmierci za ciężkie przestępstwa, gwałty, pedofilię, ciągłe kradzieże (trochę to mało wegańskie i mało pokojowe, nie sądzisz?)
darmowa nauka przez internet zrobiona darmowo przez niezależne osoby (to niby ma być w Polsce?)
rozpowszechnienie budownictwa z ziemi, gliny, słomy i innych tanich form budownictwa (to przejdzie, ale w Afryce)
zniesienie prawa budowlanego (a to ciekawe... co będzie w zamian?)
ukarania wszystkich ludzi ze służb specjalnych, wojska, policji, polityki itd, którzy znęcali się nad niewinnymi osobami (kto będzie o tym decydował?)

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2010 1:41 am
Marcin..I-V
początkujący

Wszystkie relatywne zjawiska manifestują się bez przeszkód , w swej istocie są otwarte.
Wszystkie nie są oddzielone od otwartości. W owej nie dwoistości jesteśmy wyzwoleni od dualistrycznej chwytliwości oraz kręgu obaw i oczekiwań
Trzymanie w szachu wszystlcich silnych emocji i frustracji - oto pożytek jaki płynie z uspokojenia umysłu.

[edytowane 31/10/2010 przez Marcin..I-V]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2010 8:46 pm
vis
 vis
świeżaczek

sorry ze nie odpisuje , nie bylo mnie przez 2 tygodnie

Strona bardzo ciekawa, aczkolwiek większość rzeczy niemożliwa do zrealizowania, a nawet absurdalna.

wszystko prawda, gdziez tu absurd, podaj choc jeden?

Spójrzmy zresztą (teksty w nawiasach moje):
Monarchia życia i wolności powinna być wprowadzona w pokojowy sposób. (monarcha życia i wolności? WTF?)

mozna zorganizowac referendum

uwolnienie zwierząt (jak to sobie wyobrażasz?)

mozna otworzyc drzwi od obor, chlewni i ferm drobiu, z pomocą ochotnikow ktorzy bedą zwierzetom pomagac nie beda mialy najgorzej

prywatyzacja szkół (że co? przecież na edukacji się nie zarabia!)

istnieja prywatne szkoly i jakos zarabiaja

ciężkie roboty dla przestepców i kara śmierci za ciężkie przestępstwa, gwałty, pedofilię, ciągłe kradzieże (trochę to mało wegańskie i mało pokojowe, nie sądzisz?)

to jest niezalezne od weganizmu i pacyfizmu

darmowa nauka przez internet zrobiona darmowo przez niezależne osoby (to niby ma być w Polsce?)

czemu nie?

rozpowszechnienie budownictwa z ziemi, gliny, słomy i innych tanich form budownictwa (to przejdzie, ale w Afryce)

budownictwo z ziemi dobrze sie spawdza w klimacie umiarkowanym

zniesienie prawa budowlanego (a to ciekawe... co będzie w zamian?)

tu akurat nie musi byc nic w zamian

ukarania wszystkich ludzi ze służb specjalnych, wojska, policji, polityki itd, którzy znęcali się nad niewinnymi osobami (kto będzie o tym decydował?)

np. sądy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/11/2010 8:17 pm
  
Praca