Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Znak pokoju przesylam w waszym kierunku !  

Strona 1 / 3 Następny
Marcin..I-V
początkujący

Witam wszystkich. Nazywam się Marcin i pochodzę z Sosnowca. Podróżuję po swiecie od ponad 10 lat. Od półtora roku nastapily poterzne zmjany w Moim zyciu zwiazanne po czesci z wegetarianizm, jest to moje pierwsze Forum w Polsce i do tego jeszcze z Wami tu 🙂 Jestem Tu i teraz wiec wierze ze Nic nie dzieje się bez przyczyny :). Tematy, który chyba najlepiej potrafię zrozumiec mozecie znalesc w moim profilu zapraszam.Tam mozecie zobaczyc kilka z moich zainteresowac,dziekuje i jeszcze raz Witam

"Jeśli będziesz nieustannie spoglądać w umysł, Którego nie można dostrzec Rozpoznasz bez błędu swoją własną istotę. Spoczywaj nieporuszenie w esencji nieba Nie niepokojąc jej sztucznym chwytaniem ani odpychaniem "

[edytowane 31/10/2010 przez Marcin..I-V]

[edytowane 31/10/2010 przez Marcin..I-V]

[edytowane 31/10/2010 przez Marcin..I-V]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2010 4:05 pm
gosqa
forumowicz

witaj Marcinie!
Bardzo miło Cię poznać.

Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2010 6:31 pm
Sagamore
stały bywalec

hej Marcin,
witaj na forum

możesz przełożyć na prostrzy język cytacik, który wkleiłeś ? 😎

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2010 11:02 pm
Marcin..I-V
początkujący

Czy to jest konieczne ,czy nic nie moze zostac takie jak powstalo Sagamore.

[edytowane 31/10/2010 przez Marcin..I-V]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2010 11:23 pm
Sagamore
stały bywalec

czy konieczne ? pewnie nie ale z pewnością pomaga zorientować się czy autor świadomie używa danego cytatu. Z drugiej strony jak coś publicznie umieszczasz to poniekąd z myslą by coś przekazać. Rozumiem, że ci co mieli zrozumieć to zrozumieli a reszta jest na zbyt niskim poziomie duchowym by to pojąc więc nie ma co tracić czasu by im to tłumaczyć tak?

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2010 12:48 am
StellaArtois
weteran forum

Dla mnie to jest jakieś pustosłowie w stylu Paulo Coelho, albo coś zbyt nierozerwalnie związanego z kontekstem. A jako takie doświadczenie w odszyfrowywaniu przysłowiowego "co autor miał na myśli", mam ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2010 1:06 am
Fatty
weteran forum

Na słowa "Znak pokoju" do głowy przyszły mi wywieszki na drzwi w stylu "STOP", "Nie przeszkadzać", "Wstęp wzbroniony"...:D

witam.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2010 11:30 am
Bellis_perennis
Famed Member

Witaj Marcinie 😎

A jesli poproszę o zmniejszenie avatara to otrzymam odpowiedź w stylu:

czy nic nie moze zostac takie jak powstalo

😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2010 5:45 pm

buddyzm diamentowej drogi ooo
witammm ;]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2010 6:22 pm
Sagamore
stały bywalec

aaaaa tak lama Szamar Rinpocze...
http://www.samadi.republika.pl/rart132.htm

ps. się naszukałem 😉

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2010 10:14 pm

sagamore interesujesz się tym?;>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2010 10:42 pm
Marcin..I-V
początkujący

"Jeśli będziesz nieustannie spoglądać w umysł, Którego nie można dostrzec Rozpoznasz bez błędu swoją własną istotę. Spoczywaj nieporuszenie w esencji nieba Nie niepokojąc jej sztucznym chwytaniem ani odpychaniem " To sa slowa jakie kiedys uslyzalem i prawde mowiac madrosci innych nie przekladam na swoj jezyk tylko staram ja powielac, dodam ze madrosci nie tlumacze ,mondrosc trzeba zrozumiec.Sagamore prosze nie mysl tak jak wygladaja twoje slowa ,jestesmyjednością z naturą jako wegetarianie i musimy myslec o naszej matce ziemi o naszych dzieciach, zwierzetach i przyszlosci jaka nas czeka jesli niczego nie bedziemy robic ! Przystapilem tu aby spotkac ludzi i sluchac co maja do powiedzenia .Nie jestem tu aby zmieniac wielkoci awatara (chyba ze regulamin tak podpowiada) moja droga lub drogi przyjacielu Bellis_perennis.Na słowa "Znak pokoju" do głowy przyszły mi wywieszki na drzwi w stylu "STOP", "Nie przeszkadzać", "Wstęp wzbroniony"..Fatty czy pozwolisz ze zapytam o co chodzi ?A co do Diamentowej drogi to wild_strawberry masz racje ,ja jestem osoba ktora Bardzo lubi podróżować ,tak jak juz napisalem.Pozdrawiam Was wszystkich bardzo goraco i sle znak pokoju w Waszym kierunku Przesylam
ps
http://www.youtube.com/watch?v=WabT1L-nN-E

[edytowane 1/11/2010 przez Marcin..I-V]

[edytowane 1/11/2010 przez Marcin..I-V]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2010 10:51 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Mam złe przeczucie... chyba się kolego NIE dogadamy.....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 12:51 am
xxl
 xxl
weteran forum

Ejjj, może trochę więcej luzu i wyrozumiałości na początek, dajmy Marcinowi nieco więcej powiedzieć zamiast go płoszyć 😉 Forum jest otwarte dla wszystkich, dopóki przestrzegają ogólnie przyjętych zasad przyzwoitości. Przyłączam się do powitania 😎

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 1:33 am
StellaArtois
weteran forum

Mi by bardzo ułatwiło zrozumienie, o czym kolega pisze, gdyby kolega zaczął używać kropek, robić przerwy i akapity w tekście. No i żeby jaśniej formułował myśli, ale nie wiem, czy to nie zbyt wiele. Poza tym, ogarnięcie cytowania też by się przydało.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 1:38 am
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca