Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Znak pokoju przesylam w waszym kierunku !  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
Sagamore
stały bywalec

sagamore interesujesz się tym?;>

powiedzmy, że kiedyś siedziałem w tym temacie i wśród ludzi, którzy kursowali z Polski do Indii i Tybetu 😉

Sagamore prosze nie mysl tak jak wygladaja twoje slowa

staram sie...

dodam ze madrosci nie tlumacze ,mondrosc trzeba zrozumiec

zgadzam się, aczkolwiek czy złą rzeczą jest przybliżać pewne zagadnienia tym, którzy mają problemy z ich pojmowaniem? Czyż nie na tym opiera się również relacja mistrz-uczeń.
W sumie to ciekawi mnie szereg doświadczeń, które zebrałes podczas tych lat podrózowania i tyle..

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 2:19 am
Marcin..I-V
początkujący

Dziekuje xxl za powitanie dobry czlowieku. Czesc fasolencja. Postaram sie używać interpunkcji i z cytowaniem tez cos zrobie .Wiecie co hhmmm... Slowa Bellis_perennis o zlym przeczuciu ,co to moze oznaczac Stokrotko ? Bellis_perennis w języku polskim znana jest jako stokrotka pospolita ? Chce abyscie wiedzieli ze jestem tu miedzy innymi z powodu naszych zainteresowan,pogladow politycznych i spostrzezenia swiata w jakim zyjemy .Nie szukam zwad i nie mam zamiaru aby ktokolwiek czul sie tak jak ja zle w tym momencie.Jest mi bardzo przykro ze potraktowany zostalem jak ..... Ale zastanawiam sie dlaczego to spotyka mnie z ust elity forum?Osoby jak fasolencja ,Bellis_perennis ,Fatty ,Sagamore sa elita tej strony ,i taki przyklad hmm... slicznie .To jest pierwsze forum na jakim zostalem tak potraktowany. Ale wiecie co mysle mowiac bardzo uproszczonym jezykiem !

Jeżeli działamy dla dobra wszystkich czujących istot, z pewnością wzbogacamy w ten sposób również siebie. Zycze pozytywnego myslenia .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 2:36 am

w sumie to czepiacie się marcina chociaż nawet jednego złego słowa o nikim ani o niczym nie napisal/nikogo nie obraził/wyrażacie dziwne opinie wynikające sama nie wiem z czego...chyba z niezrozumienia, ale to chyba nie na tym polega, żeby atak był skutkiem niezrozumienia... a przynajmniej nie spodziewalam się tego po tym forum 🙂 ale coż jestem tu nowa, widać mało o was wiem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 10:58 am
StellaArtois
weteran forum

Ja przepraszam najmocniej - to już zwyczajnie, kulturalnie nie mogę zwrócić komuś uwagi, by starał się pisać bardziej przejrzyście? By szanował mnie, jako czytelnika? Jeśli gdzieś w moich wypowiedziach w tym temacie ktoś dostrzegł agresję, to proszę, niechaj zacytuje. Wydaje mi się, że dopóki grzecznie mówię, że ciężko mi zrozumieć to, jak ktoś pisze to nie ma problemu. Nikogo nie atakuję i branie mnie pod włos określeniem "elita forum" jest nie na miejscu i nie wiem czemu służy. Niedługo dojdzie do tego, że będziemy się bali powiedzieć komuś żeby nie przeklinał na forum albo zmniejszył awatar - bo to przecież atak! Bez przesady, moja wypowiedź nie była nacechowana. Ani pozytywnie ani negatywnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 12:09 pm
Bellis_perennis
Famed Member

No tak wiedziałam, że tak to się skończy... Nie miałam zamiaru nikogo urazić, Marcin po prostu przypomina mi swoim zachowaniem pewnego użytkownika i stąd to, co napisałam, było to tylko odczucie takie małe deja vue....
A poprosiłam tylko o zmianę wielkości ava, po to aby nie zajmował niepotrzebnie prawie połowy postu a spotkałam się z kategorycznym nie bo nie.
Nie wydaje mi się abym zrobiła coś złego.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 1:22 pm

ależ ja o nikim konkretnie nie myślalam nawet heh po prostu czytając ten temat od początku ma on dla mnie jakiś mało przyjazny oddźwięk, ale to przecież tylko moje odczucie ;] nieważne, glupio gdyby z tego się wytworzyla jakaś niezdrowa kłótnia, bo to już wogóle byloby na przerost ;]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 1:29 pm

Spokojnie... Nie ma co się denerwować... Spokojnie.

A teraz zapomnijmy o tym, co było, i zacznijmy od nowa, ok? 🙂

Witaj Marcinie! 🙂 Cieszę się, że dołączyłeś do naszego forum. 🙂
Lubisz podróżować, tak? Może coś opowiesz o tych podróżach?

PS Nie chcę być niemiła czy coś, ale czy ten awatarek może nie jest troszkę za duży? 😉

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 2:32 pm
Sagamore
stały bywalec

Dobra i ja pasuję. Jesli moje wcześniejsze posty zostały odebrane jako ataki na ciebie Marcin..I-V to przepraszam.
Rozumiem już, że swoją wiedzą i doświadczeniem podzielisz sie z nami w wybranym przez siebie momencie 😎

Jeszcze raz udanego pobytu na forum.

ps nie jestem żadną elitą

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 2:47 pm
Marcin..I-V
początkujący

Wiec po takim dobrym poznaniu sie ,wiemy juz co kazdy z nas soba reprezentuje (:
i to bardzo dobrze sie sklada bo wlasnie o to nam chodzi prawda "poznanie sie"
Tematem awatara zajme sie w czasie wolnym ,ale robie to tylko z czystej przyjemnosci dla paru osob do ktorych ogromny szacunek (: chcialem tez powiedziec ze slowa pisane "jakiś mało przyjazny oddźwięk" nie maja w sobie nic prawdy.Jestem bardzo przyjaznie nastawiony do zycia ,przyjaźnie nastawiony do ludzi .budze sie rano szczesliwy i usmiechniety (: a tu masz .... babo placek (:
Pozdawiam

[edytowane 2/11/2010 przez Marcin..I-V]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 5:16 pm

chcialem tez powiedziec ze slowa pisane "jakiś mało przyjazny oddźwięk" nie maja w sobie nic prawdy.Jestem bardzo przyjaznie nastawiony do zycia ,przyjaźnie nastawiony do ludzi .budze sie rano szczesliwy i usmiechniety

akurat nie chodziło mi o twoje wypowiedzi (...) no dobra, nieważne, w tym temacie nieporozumienie goni nieporozumienie więc może rzeczywiście przejdźmy do innych zamiast się już "witać" trzecią stronę ;P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 5:31 pm
Marcin..I-V
początkujący

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 6:12 pm
Marcin..I-V
początkujący

😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

[edytowane 2/11/2010 przez Marcin..I-V]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 6:34 pm
lekki123
bywalec

Droga jest celem - sentencja buddyjska 😉

Czytalem kiedys jakis artykul napisany przez kolesia ktory jezdzil na stopa po swiecie zaczynal sie od tej sentencji i tak mi sie wbilo, bo tez kiedys jezdzilem troche na stopa i bardzo to lubilem.

Witam Marcinie 🙂

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 8:19 pm
Marcin..I-V
początkujący

witam i Cebie lekki123 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 9:01 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

no no Marcin miałeś Wejście Smoka!!! 😀
HEJ 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 9:07 pm
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca