Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nowy, nawet nieodpakowany  

arrec
świeżaczek

Witajcie,

Jestem tak tu nowy, że nawet jeszcze nie jestem... wegetarianinem. Ale chcę zostać.
Nie ma w tym żadnej ideologii, ani konkretnego celu. Po prostu nigdy nie czułem sympatii do konsumowania mięsa. Od paru miesięcy doszedłem do wniosku "po co się zmuszać". Także unikam, nie nakładam sobie, nie kupuję. Mam nadzieję niedługo skończyć z mięsem raz na zawsze. Obecność tu na forum może mi w tym pomóc.

W wolnych chwilach piszę dużo o świecie ślepo zapatrzonym w chciwość, ambicję i o tym dlaczego boimy się robić rzeczy, które nas pasjonują. Zapraszam na [b] http://pasjavspraca.com/ [/b]

Pozdrawiam Arek

http://pasjavspraca.com/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2011 3:00 pm
eRZet
weteran forum

witaj 🙂
obecność tu na forum na pewno ci pomoże. popieram twoje nastawienie, także w kwestii zapatrzenia w chciwość 😉
powodzenia na długiej i wyboistej drodze.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2011 3:29 pm
rubia
forumowy expert

Witaj Arku 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2011 4:28 pm
waris
bywalec

hej:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2011 12:48 pm
an
 an
bywalec

Witam, zajrzaam na stronke bloga, zobaczyam fotke i nie wiem skád takie dziwne wrazenie jakbym gdzies te twarz widziala

Jesli chodzi o wegetarianizm, to trzeba przyjac do wiadomosci pewne podstawpwe zasady odyzwiania, zeby nie doprowadzic sie przypadkiem do jakichs niedoborow, tak wiec polecam czytac i ewentualnie dopytywac.
pozdrawiam

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2011 12:40 am
cienkun
rada starszych

Najlepiej zrobić to stopniowo, żeby organizm miał czas się przestawić. Chyba że jest się wegetariańskim typem. (są 3 typy: wege, mięso i mieszany. Znakomita większosć ludzi to typ mieszany)

[edytowane 1/3/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2011 4:58 pm
dundunkini
początkujący

Witaj, Arku, milo Cie tutaj widziec. Powodzenia na drodze do wegetarianizmu - ta strona powinna Ci ja ulatwic zwlaszcza z tej prostej przyczyny, ze jest tu duzo przepisow na pyszne jedzonko:)

Podoba mi sie Twoj blog, zwlaszcza ze piszesz na bliski mi temat.

I say to myself walk tall head held high, don't look behind not a good thing to find, look ahead taste with your eyes, feel with your head and think with your heart

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2011 10:59 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Zgadzam się, blog fajny.

I mam nadzieję, że to nie był pierwszy i ostatni post Arku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2011 12:21 am
arrec
świeżaczek

Dziękuję! To najmilsze powitanie jakie można sobie wyobrazić. 1031 dowód na to, że Wegetarianizm jest czymś dobrym 🙂

Stopniowe wyciszanie mięsa trwa u mnie od 6 miesięcy. Teraz jest to już naprawdę sporadyczne. Mam jednak ten problem, że nie lubię radykalnych rozwiązań, dlatego wyciszenie do zera będzie najtrudniejsze. Mam nadzieję, że wyjdzie to naturalnie 🙂

http://pasjavspraca.com/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2011 6:06 pm
magdagmara
początkujący

Hej też jestem świeżaczek, od pół roku jestem wegetarianką i polecam, mam wrażenie że lepiej się odżywiam i zdrowiej.

Powodzenia

Magda

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2011 6:09 pm
Katinka
bywalec

Witaj 🙂

Mam nadzieję że juz wkrótce będziesz wegetarianinem :red:, w końcu dla chcącego nic trudnego 😉

Obecnosć na forum na pewno Ci pomoże :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2011 10:51 pm
  
Praca