Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam wszystkich  

Tabitha
początkujący

Witam!

Jestem tu pewnie dość młoda, bo mam 14 lat. Mieszkam w Krakowie. Interesuję się muzyką, a słucham emocore, rocka, screamo i californian punkrocka. Mówią na mnie Tabitha, lub Tab na Internecie, a w gronie realnych znajomych wołają do mnie Młoda. Chętnie poznam innych wegetarianów. Jestem otwarta na nowe znajomości ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2006 4:01 pm
ana:)
bywalec

hej 🙂
Witam serdecznie. Milo widziec tu kolejna sympatyczna osobke:) Mam nadzieje ze szybko sie zadomowisz i do zobaczenia na forum:D

P.S. Mieszkamy calkiem blisko siebie, dzieli nas jakies 30km.

[edytowane 17/4/2006 od ana:)]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2006 4:21 pm
eunica
forumowicz

ja też Cię witam , sama jestem to od... wczoraj chyba 😀 więc oby dwie jesteśmy nowe 🙂 pozdrawiam 🙂
ps: biorąc pod uwage że mam już jedno dniowy staż na tym forum moge powiedzieć że jest bardzo fajnie 😀 mam nadzieje że Tobie też się spodoba 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2006 6:06 pm
Dredzik
forumowicz

No wiec witam serdecznie:) nie wiem co napisać więc ciepło przywitam i miłego spedzainia czasu na forum itp:) pozdroofka;)

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2006 6:54 pm
Ania
 Ania
forumowicz

czesc, wierze ze Ci sie tu spodoba, pozdrawiam serdecznie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2006 7:49 pm
sasha
rozmówca

serdecznie wita, widze, że jesteśmy z jednego województwa i dzieli nas tylko godzina drogi, miłego pisania na forum, pozdrawiam 🙂

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2006 11:00 pm
Ama
 Ama
bywalec

witaj ja tez mam 14 lat 😉 a ja słucham metalu,rocka, czasem reagge blusa itp... od kiedy jestes wege? a dlaczego Cie tak nazywają??ale fajne pseudo nie powiem ;D pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2006 11:37 am
jabagera
forumowicz

też jestem tu świeża ale zachęcam, zachęcam!!! jest super! witam serdecznie!! 🙂

nikt nie lubił kata, a ten jakże był potrzebny..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2006 12:58 pm
kadra
bywalec

Witam! I gratuluje oryginalnego gustu muzycznego 🙂
Jestes może sXe?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2006 3:37 pm
frida19
forumowicz

Troszkę spóżniona, ale również serdecznie witam! 🙂
Mam nadzieję, że szybko się tutaj zadomowisz. Pozdrowionka 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2006 4:01 pm
euridice
stały bywalec

witaj!

a wiesz, ze nawet znajdzie sie tu chyba jeszcze kilka osob tak pod 14-stke... 🙂

pozdrawiam C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2006 5:34 pm
Tabitha
początkujący

Ama: Jestem wegetarianką od bardzo niedawna. Znaczy... Najpierw ograniczałam się co do jedzenia mięsa, aż w końcu zupełnie przestałam je jeść. Jestem wegetarianką od jakiegoś miesiąca. A co do ksywki, to Tabitha jest imieniem... chyba amerykańskim 😀 Mój brat oglądał Xmen Evolution, gdzie była dziewczyna podobna trochę do mnie ^^ A Młoda (dokładnie 'Muoda' :D) tak jakoś, gdzieś, kiedyś... Nie wiem ^^ Rocka i metalu też lubię posłuchać. W końcu metal, czy rock pewnym stopniu to te same korzenie co emocore 😉

Kadra: sXe, z tego co słyszałam to ludzie, którzy nie piją, nie palą i nie ćpają. Nie piję, nie palę i nie ćpam. Ale są to ludzie pewni siebie i wiedzą, czego chcą w życiu - tu już jestem inna. Łatwo się poddaję i często zamekam sama w sobie. Chyba za mało wiem na ten temat ;p Mało osób słucha emo i scremo, a szkoda, bo to naprawdę świetna muzyka ^^

Dzięki wszystkim 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2006 10:38 pm
dbl_uname_uolcia
początkujący

sXe to ludzie nie 'używkujący' sobie, wegetarianie, często weganie. Nie uprawiaja seksu (Teraz przymyka sie na to oko)
ps. Tabitha, pewnego czasu tez uzywalam tej ksywy.

[edytowane 19/4/2006 od uolcia]

;>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2006 11:46 pm
Ama
 Ama
bywalec

aha a to fajnie że słuchasz podobnych rzeczy coja... ja także stopniowo sobie przestawałam jeśc mięso.... a szerze mówiąc to sobie je obrzydzałam jak mogłam i teraz choć czasem mam ochote rzucić sie na zupe żurek (moja ulubiona) to tego nie robie bo wiem że ona jest na mięsie a mięso... itd ;D to fajnie poznac kogos w swoim wieku pozdrawiam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2006 12:11 am
kazamuko
stały bywalec

Witam, fajnie że tyle młodych osób odchodzi od mięsa. Mam nadzieję, że tak wam juz zostanie i w ogóle, że będzie osób tak odżywiających się coraz więcej.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2006 3:03 pm
  
Praca