Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

dzieńdoberek 🙂  

margotki
forumowicz

Witam Szanowne Grono 🙂
Jestem tu nowa, więc wypada się przedstawić. Zwą mnie Margotki 🙂 Jestem w trakcie trzeciego podejścia do wegetarianizmu. Do tej pory poległam dwa razy, bo uległam otoczeniu. A dokładnie, to chyba własnemu lenistwu 🙁 Mieszkam z mięsożernym partnerem i ciężko mi było prowadzić dwie kuchnie. Ale teraz jestem na zsyłce 😉 za granicą, mieszkam sama (z kotem) więc mogę żreć co chcę 😀 Trochę błądzę, bo nie znam zasad zdrowego odżywiania, gotuję tak na czuja 😉 mam nadzieję spotkać tu ludzi, którzy mnie zrozumieją i pomogą wytrwać w niesprzyjającym środowisku 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 3:08 pm
cienkun
rada starszych

Hej! Uważaj, bo koty też są mięsożerne! 😀
Moje stopniowe przechodzenie na wegetarianizm też trwało jakieś 2 lata czy nawet dłużej, więc nie ma się czym przejmować. Trzeba jeść to, czego się ciało domaga, a przy tym uważać żeby nie domagało się trucizny 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 3:13 pm
eRZet
weteran forum

Witaj 🙂

Tylko nie ulegnij presji i nie zjedz kota!

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 3:25 pm
margotki
forumowicz

Dzięki za dobre słowo 😀
Kota jeśli zjem, to tylko z miłości 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 4:58 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Kochana najważniejsze aby żyć w zgodzie z własnym sumieniem. To, że jesteś wrażliwa powinno być dla innych wzorem a nie przedmiotem krytyki. Nie daj się, broń swoich ideałów!

Powodzenia! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 5:34 pm

kocie kotleciki , mniam mniam

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 6:23 pm

[b]margotki [/b], witam serdecznie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 6:53 pm
margotki
forumowicz

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie i przenoszę się na jakiś bardziej "produktywny" topik 😉 pytań mam setki i różnych myśli, idę szukać odpowiedzi 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 7:07 pm
waris
bywalec

Witam serdecznie:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2011 7:11 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Witaj 🙂
Fajny awatar 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2011 4:09 am
margotki
forumowicz

Dzięki, to dzieło Mistrza. W 2002 był w Polsce

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1345,title,Warszawska-wystawa-artysty-ktory-podkul-pchle,wid,258602,wiadomosc.html

mam nadzieję, że link się wkleił i że to nie jest zabronione. To jest kompozycja w pestce winogrona. Wyobraź sobie, jakie to jest małe 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2011 12:48 pm
  
Praca