Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam.  

sili
 sili
początkujący

Cześć, Jestem Kasia i mam 13 lat. Wiem że to trochę wcześnie ale i tak chcę być wege. Uprawiam akrobatykę powietrzną. Mam dwa prześliczne chomiki roborowskiego. Pochodzę z Łodzi. Ogólnie mam dużo zainteresowań ale kocham bardzo zwierzęta i właśnie m.in. dlatego nie chcę ich zabijać 🙂
Pozdrawiam.

Selah

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2011 3:03 pm
eRZet
weteran forum

Witaj. Wcale nie jest wcześnie 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2011 3:05 pm

Cześć Kasia;)

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2011 5:51 am
tru
 tru
stały bywalec

Cześć 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2011 11:55 am
sili
 sili
początkujący

Ojeju, mój brat jest fanem Simpsonów. 🙂 Fajny avatar 🙂

Selah

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2011 11:44 pm
tru
 tru
stały bywalec

Dziękuję 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2011 11:49 pm
zaneta83
rozmówca

czesc mam na imie zaneta. jeszcze do niedawan bylam wszystkozerna. po ogladnieciu kilku programow, po przeczytaniu kilku artykulow postanowilam zostac wegetarianka.
uwazam ze weganizm chyba bylby lepszy bo calkowicie wyklucza produkty zwierzece z jadlospisu ale tak naprawde nie wiem jak dokladnie ulozyc sobie diete weganska czy nawet wegetarianska.
czy ktos by mogl podpowiedziec jak prawidlowo powinien wygladac jadlospis weganina/ wegetarianina by dostarczyc sobie potrzebnych witamin nie jedzac miesa?

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2011 3:11 pm
czarna
bywalec

Heyyyyy:)

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2011 5:19 pm
fruit_machine
świeżaczek

cześć 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2011 2:28 am

Witaj 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2011 3:57 pm
patic6
świeżaczek

Cześć 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2011 6:44 pm
303
 303
forumowicz

czesc mam na imie zaneta. jeszcze do niedawan bylam wszystkozerna. po ogladnieciu kilku programow, po przeczytaniu kilku artykulow postanowilam zostac wegetarianka.
uwazam ze weganizm chyba bylby lepszy bo calkowicie wyklucza produkty zwierzece z jadlospisu ale tak naprawde nie wiem jak dokladnie ulozyc sobie diete weganska czy nawet wegetarianska.
czy ktos by mogl podpowiedziec jak prawidlowo powinien wygladac jadlospis weganina/ wegetarianina by dostarczyc sobie potrzebnych witamin nie jedzac miesa?

Cześć! Bardzo fajnie, że myślisz o weganizmie, bo tak naprawdę mleko czy jajka wiążą się ostatecznie dokładnie z tym samym, co rzeźnia. Niedawno sam przeszedłem na weganizm po prawie 4 latach wegetarianizmu i pół roku owo-wegetarianizmu. [url= http://www.rozanski.art.pl/vege/wegan.html]Tutaj[/url] znajdziesz obszerny artykuł o tym jak być zdrowym weganinem, przetłumaczony z angielskiego. Polecam też [url= http://forum.empatia.pl/]forum[/url] stowarzyszenia Empatia, znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji.

Pozdrawiam i powodzenia!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2011 1:26 am
  
Praca