Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

witajcie  

lusi_m76
początkujący

pozdrawiam wszystkich wegetaian, jestem tu nowa i mało obeznana, jestem od jakiegos czasu wegetarianką zajmującą się regresingiem, szukam znajomych i przyjaciół z okolic bydgoszczy i nie tylko, papa do miłego

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2006 3:32 am
amadzia
forumowicz

witam 🙂
powiedz mi co to jest ten regresing ? bo brzmi dość interesująco

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2006 2:20 pm
euridice
stały bywalec

witam serdecznie 🙂

i pozdrawiam C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2006 5:30 pm
ana:)
bywalec

Witam serdecznie:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2006 7:54 pm
Ama
 Ama
bywalec

no własnie co to jest? tez niezbyt się oriętuje 😉 i witam serdecznie i także pozdrawiam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2006 12:14 am
eunica
forumowicz

również witam serdecznie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2006 1:49 am
kazamuko
stały bywalec

Witaj na forum, Bydgoszcz to już nie tak daleko od Trójmiasta, jeździło się kiedyś na stopa, najlepsza trasa, no problem z zatrzymaniem stopa. Pozdrawiam, tez nie wiem czym się zajmujesz. Oświeć nas.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2006 2:48 pm
lusi_m76
początkujący

a więc 🙂 Regresing, to technika polegająca na wprowadzeniu się w stan regresywny umożliwiający dotarcie do ukrytych pokładów podświadomości. W fazie wstępnej polega ona na głębokim zrelaksowaniu i doenergetyzowaniu organizmu przez świadome oddychanie. Dalej dzięki pracy z umysłem ułatwia docieranie do bezpośrednich przyczyn problemów powstałych w przeszłości. Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2006 2:52 pm
Ania
 Ania
forumowicz

witaj, Bydgoszcz to tylko 80 km ode mnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2006 10:18 pm
lusi_m76
początkujący

🙂 Kazamuko, kiedyś mieszkałam w Gdańsku 😛 na Olszynce, a ty Aniu gdzie mieszkasz?? 80 km w którą stronę miałabym Cię 😀 szukać??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/05/2006 2:18 am
  
Praca