Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witajcie 🙂  

adonae
świeżaczek

Miło mi dołączyć do forumowego grona wegetarian 🙂

Mam na imię Ola, nie jem mięsa od początku tego roku, czyli już prawie 9 miesięcy. Ciałem mieszkam w wielkiej i głośnej Warszawie, lecz duchem trwam na wsi u mojej rodziny, dokąd często jeżdżę odnajdując tam spokój i wewnętrzny ład.

Kocham naturę, w tym zwierzęta i przez wrażliwość na straszny los, jaki funduje im dzisiejszy zachłanny przemysł mięsny, zdecydowałam, że nie chcę uczestniczyć w tym okrutnym procederze. Niejedzenie mięsa dało mi poczucie wewnętrznej wolności i harmonii.

Interesuję się filmem (przede wszystkim dramaty, filmy historyczne i kostiumowe), sztuką, polityką, trochę socjologią i psychologią. Poza tym bardzo lubię odkrywać nowe smaki i gotować ciekawe, wegetariańskie potrawy dla rodziny i znajomych (ich miny, kiedy ze zdziwieniem stwierdzają, że bezmięsne danie też może być smaczne - bezcenne ;)).

Mam nadzieję, że nawał obowiązków (a zwłaszcza lektur, jako, że jestem studentką polonistyki :P), jakie zwalą mi się na głowę od października nie przeszkodzi mi w częstym udzielaniu się na forum.

Pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2011 3:03 am
Anonim
bywalec

Witaj. Mam nadzieję, że Ci się tu spodaba.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2011 3:23 am
eRZet
weteran forum

Witaj 🙂

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2011 3:39 am

Witam serdecznie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2011 12:30 pm
zaneta83
rozmówca

witam:)

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2011 8:09 pm
Paulina99
początkujący

Witam ! Ale ja i tak jestem jeszcze nowsza 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2011 11:19 pm
rubia
forumowy expert

Witaj Olu!

jestem studentką polonistyki

I za to już Cię kocham (choć sama polonistką nie jestem)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 12:40 am
  
Praca