Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Przywitanie.  

Basia160112
początkujący

Witam i pozdrawiam wszystkich wegetarian. Melduje swoją obecność na stronie. Od 16 stycznia 2012 nie jem mięsa, jest mi z tym dobrze i w wolnych chwilach poczytuję sobie co tu piszecie. Dobrze, że jest taka strona i że z taką łatwością na nią trafiłam. To duże wsparcie i dobry kierunkowskaz zwłaszcza dla poczatkujących

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2012 2:05 pm
cienkun
rada starszych

[b] hej [/b]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2012 2:08 pm
Basia160112
początkujący

😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2012 3:57 pm
Vegeta169
bywalec

Witamy:) ja też zaczęłam w styczniu;) 8 lat temu. Styczeń był dobrym pretekstem dla rodziców- no wiecie, spróbuję ile wytrzymam. W rzeczywistości wiedziałam doskonale, że nie wrócę do jedzenia mięsa. Gdybyś potrzebowała wsparcia to wal śmiało;) :D:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2012 5:40 pm
Basia160112
początkujący

Dzięki Vegeta 🙂 już jesteś dla mnie wsparciem jak i po trochu wszyscy, którzy odzywają się na tej stronie. Urodziłam się i wychowałam w rodzinie mięsożerców. Dzięki Wam mogę mieć poczucie przynależności do jakiejś grupy i nie czuć sie jak odszczepieniec.
A styczeń to widocznie jakoś sprzyja pozytywnym zmianom

[edytowane 22/1/2012 przez Basia160112]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2012 6:38 pm
Vegeta169
bywalec

:thumbsup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2012 7:15 pm
eRZet
weteran forum

Witaj 🙂

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2012 10:13 am

hej 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2012 11:39 am
  
Praca