Witam i pozdrawiam wszystkich wegetarian. Melduje swoją obecność na stronie. Od 16 stycznia 2012 nie jem mięsa, jest mi z tym dobrze i w wolnych chwilach poczytuję sobie co tu piszecie. Dobrze, że jest taka strona i że z taką łatwością na nią trafiłam. To duże wsparcie i dobry kierunkowskaz zwłaszcza dla poczatkujących
Opublikowany : 22/01/2012 2:05 pm
Dzięki Vegeta 🙂 już jesteś dla mnie wsparciem jak i po trochu wszyscy, którzy odzywają się na tej stronie. Urodziłam się i wychowałam w rodzinie mięsożerców. Dzięki Wam mogę mieć poczucie przynależności do jakiejś grupy i nie czuć sie jak odszczepieniec.
A styczeń to widocznie jakoś sprzyja pozytywnym zmianom
[edytowane 22/1/2012 przez Basia160112]
Opublikowany : 22/01/2012 6:38 pm
Praca
Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja






