Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Hejka  

Samanya
bywalec

Mam na imię Hania, 21l. i jestem wegetarianka od przeszło pół roku.
Nie narzekam na jakiekolwiek dolegliwości związane z rzekomym brakiem białka bądź innego skł pokarmowego.
Jedyne co mi doskwiera to ból głowy kiedy słyszę jaka to jestem " kopnięta", ze nie jem mięsa..
po prostu w środowisku, w którym żyję mało kto to rozumie. Sama przecież niedawno zrozumiałam, że (przypuszczam) połowę życia zmarnowałam żrąc mięso..
Zatem nadrabiam straty.
Pozdrawiam
😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2012 7:29 pm
ikaras777
początkujący

witaj:)

ikaras777

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2012 7:49 pm
eRZet
weteran forum

Witamy w gronie "kopniętych" 🙂

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2012 8:00 pm
Fatty
weteran forum

Heloł 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2012 10:08 pm
Vegeta169
bywalec

Witaj i trzymaj tak dalej:) Hm.. Albo mi się wydaje albo coraz nas więcej, a mimo to każdy jest odosobniony w swoim środowisku:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2012 1:24 am

Sama przecież niedawno zrozumiałam, że (przypuszczam) połowę życia zmarnowałam żrąc mięso..
Zatem nadrabiam straty.
Pozdrawiam
😉

Wegetarianie żyją ponoć dłużej, więc może się okaże, że nie połowę, ale tylko jedną piątą 🙂

Witaj

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2012 1:34 am
alternative
stały bywalec

hej 😀

z moich bliskich znajomych to też nikt wege nie jest... z jakiś dalszych, rzadko widywanych to ktoś tam się znajdzie, czasem ktoś powie, ze fajna sprawa, ale nie ma odwagi. my jestesmy tymi odważnymi na to wychodzi 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2012 3:23 am
kikimora
bywalec

Ja znam tylko jedną osobę, która jest lakto-owo- mojego nauczyciela ze szkoły językowej. 🙂 Nie jest to jednak ktoś z mojego codziennego otoczenia :). W rodzinie jestem uważana właśnie za kopniętą 😀
Witam ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2012 2:46 pm
ikaras777
początkujący

a u mnie (o dziwo...) przyjęli to normalnie. Tato jest zadowolony, bo więcej eksperymentuję w kuchni, więc je razem ze mną:) Wczoraj przetestowałam pierwszy raz tofucznicę - tato i narzeczony w szoku jakie to dobre:)

ikaras777

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2012 3:19 pm
Samanya
bywalec

Dziękuję Wam za miłe przyjęcie 🙂

Kikimora, ja nie znam NIKOGO ze swojego otoczenia, kto jest wegetarianinem!!
Ale mam to hmm..gdzieś 🙂 🙂
Czasem tylko obawiam się jak idę do znajomych na imprezkę że zasypią mnie gradem pytań a janie mam ochoty tłumaczyć się dlaczego, po co, na co, serio?? 😡
ehh.. dizwny jest ten swiat 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2012 5:58 pm
Katinka
bywalec

witaj :red:
ja również nie mam nikogo wege w swoim otoczeniu, ludzie reagują raczej ok na mój sposób odżywiania, czasem wypytują, ale to bardziej z ciekawości niż złośliwości, wiec na brak zrozumienia nie narzekam.
A o tym że zmarnowałaś ileś lat jedząc mięso to nie myśl, najważniejsze że teraz nie jesz :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2012 1:27 am
  
Praca