Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Hejo!!!  

Achajka
początkujący

Hejka! Jestem tu nowa.
Mam na imię Karina, mam prawie 15 lat i mieszkam w Krakowie. Nie jestem co prawda wegetarianką, ale bardzo chciałabym nią zostać. Interesuję się muzyką, książkami (zwłaszcza fantasy) i zwierzętami (w szczególności końmi). Chciałabym także zostać wolontariuszką.
Czy jest tu ktoś z Krakowa??? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/05/2006 9:33 pm
eunica
forumowicz

Cześć , witamy na forum 🙂 książkami np "achają' ? właśnie jestem w tekcie czytania pierwszej części 🙂 bardzo mi się podoba 🙂
co do krakowa to jestem z drugiego końco Polski:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2006 8:33 am
ana:)
bywalec

Hej
Witam serdecznie, a jakiej muzyki sluchasz??
P.S. Jestem z okolic Krakowa:D:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2006 2:01 pm
Achajka
początkujący

Na przykład "Achają" 🙂 🙂 🙂 To na prawdę świetna książka. 🙂
Nirvana, Era, Metallica, to co akurat leci w radiu. Czasem Green Day, Sean Paul, Beyonce, Destiny's Child itp.
No, i chodzę na balet do Krakowskiej Akademii Tańca.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 6:08 pm
Wiejka
stały bywalec

Heh, witamy na 4um:D!!!!PS.Green Day jest super:D!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 7:20 pm
Ama
 Ama
bywalec

metallica super;D za greendayem nie przepadam ale kiedyś też ich słuchałam, nirvana tez całkiem ;D aha witam i pozdrawiam ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 9:11 pm
ana:)
bywalec

Oj to widze ze sluchamy dosc podobnej muzyki:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2006 9:43 pm
Achajka
początkujący

To fajniutko.
A macie może jakiegoś zwierza w domu? Albo rodzeństwo? 🙂 😉 😛
Ja posiadam starszą siostrę Paulinę i psa, boksera - Bonitę. 3 maja miała 3-cie urodziny. 🙂
O, a czy ktos może jeździ konno??? Konie to moja prawdziwa pasja. I może ktos poleci jakąś stadninkę pod Krakowem?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2006 2:07 am
Hobbit
bywalec

Cześć Achajka! Mieszkam kawalek od Karakowa, bo w Naowym Targu, ale w Kraku jeste stalym bywalcem - pomieszkiwalem tam też na studiach.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2006 2:22 am
Achajka
początkujący

Ooo! A co studiowałeś, Hobbicie??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2006 2:26 am
Hobbit
bywalec

licencjat z malarstwa. Widzę, że lubisz fantasy. Fajnie, już dawno nie czytalem nic z tego gatunku, ale lubię takie bajkowe klimaty i byl czas, że czytywalem prawie tylko tego rodzaju historie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2006 2:30 am
Achajka
początkujący

Ja właściwie ostatnio czytam tylko takie. A moja mama: "Zacznij wreszcie czytać coś mądrzejszego..." 🙂 Z tym, że jakoś inne książki mało mnie interesują.
Malarstwo? Super. Ja bardzo lubię rysować, ale niestety nie mam talentu. 🙁 Za to moja siostra... Ach!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2006 3:25 pm
  
Praca