Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cześć i czołem   

czeremcha
początkujący

Witajcie:) Na wegetarianizm przeszedłem ponad miesiąc temu. Wybór był spowodowany problemami zdrowotnymi, acz nie byłem jakimś wielkim fanatykiem mięsiwa. Decyzję podjąłem w zasadzie w ciągu kilku godzin i wprowadziłem ją w życie, dzięki czemu odczuwam pozytywne efekty fizyczne i psychiczne. Jeżeli chodzi o etyczne uwarunkowania wegetarianizmu, to nie jestem pewny, czy takowe mną kierują. Tak, czy inaczej nie mam zamiaru powracać do mięsa.
Na co dzień zajmuję się biofizyką oraz filozofią, zgłębiając tajniki obu. Czytam książki, oglądam filmy, chodzę do teatru. Półprofesjonalnie zajmuję się również fitoterapią i ziołolecznictwem. Uwielbiam gotować. Robię domowe nalewki, wina, a teraz zabieram się za piwo.
To chyba wszystko:)
Miłego dnia!

czeremcha

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/11/2012 12:23 pm
alternative
stały bywalec

hej 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/11/2012 7:02 pm
Vegeta169
bywalec

Witaj:) Zaciekawiły mnie te domowe nalewki 😀 i piwo.. hmm.. :thumbsup: a do mięsa masz rację, nie wracaj. Zresztą po jakimś czasie pewnie nie będziesz mógł wymyślić powodu żeby wrócić;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2012 2:46 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Witaj, każdy powód jest dobry by przejść na jasną stronę mocy 🙂 życzę wytrwałości, w razie czego służymy pomocą 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2012 10:12 pm
  
Praca