Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam 🙂  

Valaiath
świeżaczek

Witam serdecznie, na imię mam Kamil, mieszkam w Katowicach, za miesiąc kończę 20 lat. Regularnie udzielam się w teatrze jako aktor i jestem na drugim roku studium wokalnego. Konto na forum założyłem głównie w celu wymiany doświadczeń i poznania osób, które uskuteczniają bezmięsny styl życia 🙂 co prawda sam jestem wege bardzo krótko, bo dopiero od września zeszłego roku, jednak jestem przekonany o słuszności drogi, którą obrałem i chciałbym dążyć do ciągłego udoskonalania swojego sposobu żywienia, co też jest jednym z powodów, dla których zdecydowałem się zawitać na forum. Wszystko zaczęło się od pewnego testu, a mianowicie kiedy już podjąłem decyzję wyeliminowaniu możliwie jak największej ilości produktów odzwierzęcych z mojej codziennej diety, chciałem sprawdzić, jak zareaguje na to mój organizm. Być może popełniłem błąd, przechodząc bezpośrednio z trybu życia obfitującego w białka pochodzenia zwierzęcego od razu w witarianizm, jednak nie odczułem w związku z tym większego dyskomfortu, z wyjątkiem wyraźnego osłabienia, kiedy po drugim miesiącu diety witariańskiej postanowiłem zacząć ćwiczyć. Wtedy też z przyczyn niejako niezależnych ode mnie, przeszedłem na laktowegetarianizm, który do dnia dzisiejszego wyznacza mi moje codzienne menu. W najbliższym czasie chciałbym nieco zmodyfikować moją dietę, a mianowicie wyeliminować z niej wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego, przechodząc tym samym na weganizm i właśnie w tej kwestii liczę na małą pomoc osób, które mają z tym troszkę większe doświadczenie :).
Pozdrawiam serdecznie całe forum.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2013 1:14 am
cienkun
rada starszych

[b]Dzieńdobrywieczór [/b]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2013 1:41 am
eRZet
weteran forum

Witaj 🙂

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2013 1:49 am
alternative
stały bywalec

hej 😉

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2013 2:04 am

no hej:) Twoja droga jest jak najbardziej słuszna... powodzenia!

sky's the limit.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2013 2:12 am
  
Praca