Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Hej 🙂  

SandraZ:)
świeżaczek

Nazywam się Sandra, lat 21 🙂 Jestem z Wawy, od kilku lat nie jadam mięsa, jajek, niebawem mam nadzieję całkowicie zrezygnować z ryb (póki co jadam je sporadycznie, raz na 3 miesiące). Baaaaardzo chciałabym poznać tutaj ludzi, jestem otwarta i baaardzo brak mi towarzystwa wege. Pod tym względem jestem całkowicie sama i nie mam niczyjego wsparcia pod względem diety.
Kocham zwierzęta i mam nadzieję kiedyś przejść na całkowity weganizm i odnaleźć siebie w otoczeniu podobnych do mnie ludzi 🙂

W najbliższym czasie chciałabym zapisać się na jogę, znacie jakieś ciekawe miejsce?
To samo pytanie mam co do restauracji i barów wege 🙂

Pozdrawiam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2013 9:31 pm
Admin
stały bywalec

Cześć Sandra, właśnie wysłałem Ci zaproszenie do grona znajomych na Fb 🙂
Dobrze, że zamierzasz zrezygnować z ryb. Nie dalej jak dziś na naszą portalową skrzynkę przyszedł mail od osoby, która miała rozterki na temat podpuszczki w serach, natomiast nie przeszkadzało jej zupełnie, że jako wegetarianin je ryby. Ach, uwielbiam sztukę epistolarną 😉
Co do miejsc to skorzystaj z serwisu VegeMapa.pl
Co do jogi to ja znam jedną, niezawodną: www.akademiaasan.pl

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2013 9:12 pm
SandraZ:)
świeżaczek

Baaardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Już wiem, kto zaprosił mnie na fb 🙂
Odkąd się tutaj zalogowałam, jestem odrobinę spokojniejsza. W końcu nie jestem już sama 🙂
A co do jogi, zastanawiam się teraz czy przypadkiem mój wujek nie jest trenerem jogi w miejscu, które polecasz, mieszka obok mnie na żoliborzu i wiem, że jest trenerem jogi, jego żona zresztą też 🙂 ale chyba nie tam, bo nie widzęich w rozpisce na planie 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2013 12:31 am
eRZet
weteran forum

Witaj 🙂

To samo pytanie mam co do restauracji i barów wege 🙂

Dużo tego, ja wybieram się teraz do wegańskiej azjatyckiej.

Dobre są falafele u Greka w kebabie Bajka czy jak on tam się zwie.

Ale knajpy krakowskie i tak rządzą 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2013 2:33 am
Vegeholic
rozmówca

Hmm... moje pytanie moze zabrzmieć idiotycznie, ale czemu jesz ryby nadal? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2013 8:57 pm
  
Praca