Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dzień dobry!!!  

Josie
świeżaczek

Cześć wszystkim

Zarejestrowałam się na forum aby prosić wszystkie wegetarianki i weganki o wypełnienie ankiety.
Uzasadniając swoją prośbę: jestem studentką dietetyki i piszę pracę magisterską.

Od ponad roku działam również na rzecz zwierząt. Przez mój dom przewijają się co chwila nowe koty. Podczas swojej działalności poznałam wegetarian i uznałam, że są to ludzie z bardzo dużą wiedzą na temat zdrowego żywienia (przyznaję, że wcześniej tak nie uważałam).

Niestety na uczelniach medycznych ciągle funkcjonuje przekonanie, że dieta wegetariańska to dieta niedoborowa, a niekiedy wręcz szkodliwa dla zdrowia. Świata nie zmienię ale postanowiłam napisać pracę magisterską na temat wegetarianizmu, żeby udowodnić chociaż kilku osobom, że się mylą 😉

Będę ogromnie wdzięczna wszystkim za wypełnienie ankiety (tylko kobietom, bo kobiet praca dotyczy). Chętnie przyjmę również krytykę dotyczącą ankiety 😛

www.wbadanie.pl/ankieta/262005706/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2013 8:09 pm
alternative
stały bywalec

filtr przy odpowiedzi o dzieci powinien być, zaznaczam, że nie mam, a pojawia się pytanie o stosowaną dietę w trakcie ciąży z odpowiedziami tak i nie. wtedy albo odrzucic całkowicie bezdzietne, albo pytac o ich wyobrażenie o odzywianiu w ciązy. wiek też chyba w przedziałach by wystarczył i nie musi się zaczynać od kilku lat :P.

socjo i badania robią swoje ^^

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2013 12:46 am
Josie
świeżaczek

Z tym wiekiem to faktycznie mogły być przedziały (pewnie łatwiej by mi się analizowało). A z tym przeskokiem do kolejnego pytania to ja "upośledzona" internetowo jestem i nie wiedziałam jak to zrobić żeby tym paniom które zaznaczyły, że nie były w ciąży automatycznie przeskakiwało do kolejnego pytania. 🙂 Ale to przy analizie wyników będę w tym pytaniu odrzucać te panie, które nie były w ciąży. Całkowicie bezdzietnych nie chcę odrzucać bo chcę porównać ich wiedzę z wiedzą mam wege 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2013 1:39 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Cześć Josie, tu Axa 😛 Ankietę już wypełniłam, mam zastrzeżenia właśnie co do tych "przeskoków", to samo z zastępowaniem mleka.
Polecam wrzucenie na wegedzieciaka 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2013 4:56 pm
xenniatka
początkujący

sama chciałam studiować dietetykę, więc masz ode mnie wypełnioną ankietę 🙂

open fire

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2013 7:02 pm
Josie
świeżaczek

Hej Axa 🙂 No właśnie dzisiaj widziałam się z Lady i mi mówiła, żebym do ciebie napisała bo jesteś wege, a potem wchodzę na forum i widzę że sama mnie znalazłaś :rotfl:

xenniatka dziękuję 🙂

No i poprawiłam to nieszczęsne pytanie i ciażę (dodałam odpowiedź nie byłam w ciąży)

[edytowane 29/12/2013 przez Josie]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2013 9:14 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Ankietę znalazłam na fb u Basi 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2013 9:46 pm
  
Praca