Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

hejka 🙂  

inkarnacja
początkujący

Witam wszystkich serdecznie!
Mam na imię Edyta, zaledwie rozpoczynam przygodę z wegetarianizmem. Dopiero poznaje ten świat i smaki, bogactwo natury 🙂 Często przeszukując internet, w poszukiwaniu jakiś ciekawostek kucharskich, trafiałam na tą stronę i w końcu pomyślałam: czemu się nie odezwać? Człowiek to jednak istota społeczna i byłoby miło poznać parę ciekawych osób z podobnych zainteresowaniami i poglądem na świat 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2014 2:01 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Z pewnym opóźnieniem, ale witamy 😛 Zauważyłam, że już zdążyłaś się nieco rozgościć u nas. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej, również w świecie wegetarianizmu.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 7:14 pm
Bellis_perennis
Famed Member

cześć 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2014 12:37 pm

siemanko

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2014 2:44 pm
inkarnacja
początkujący

Cześć wszystkim 😀

Z pewnym opóźnieniem, ale witamy 😛 Zauważyłam, że już zdążyłaś się nieco rozgościć u nas. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej, również w świecie wegetarianizmu.

Lepiej późno niż wcale, trochę już (na razie skromnie) udzielam się na forum, a z świata wegetarianizmu nie zrezygnuje, bo czuję, że to też i mój świat. Rozgościłam się w nim 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2014 8:59 pm
leppard
forumowicz

Lepiej późno niż wcale, trochę już (na razie skromnie) udzielam się na forum, a z świata wegetarianizmu nie zrezygnuje, bo czuję, że to też i mój świat. Rozgościłam się w nim 😛

cześć 🙂
jasne, że nie ma co rezygnować ze świata wegetarianizmu. Nie ma przecież nic lepszego, niż życie w zgodzie z naturą, swoim duchem i byciem pełnym współczucia dla tych, którzy go potrzebują.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2014 12:47 pm
  
Praca