Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Początek przygody  

FilipM
świeżaczek

Cześć, jestem Filip, 22 lata.

Postanowiłem przejść na wegetarianizm. Jutro wybieram się na pierwsze wege-zakupy.

Nikt, kogo znam, nie jest wegetarianinem, a najbliższa rodzina trochę ze mnie kpi. Ale to z troski. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2015 1:21 am
Damciok
rozmówca

Cześć Filip 🙂
Gratuluję męskiej decyzji 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2015 11:07 am
aniss
bywalec

Witamy na pokładzie! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2015 6:57 pm
truskaweczka11
świeżaczek

Cześć, jestem Klaudia i mam 22 lata, nie jem mięsa od 2 lat, bo założyłam się kiedyś z koleżanką i bardzo mi się to spodobało. czuję się o wiele lepiej i w dodatku nie cierpią przy tym zwierzęta. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2015 10:50 pm
marekpapro
bywalec

Serdecznie witamy nowych wege 🙂

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2015 10:52 am
cienkun
rada starszych

Witaj!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2015 12:29 am
sokół
bywalec

siema , na początku każdy z otoczenia patrzy na to z przymrużeniem oka, ja Ci radzę , rób to dla siebie i dla sprawy nigdy dla popisu i chęci zabłyśnięcia , kontroluj żywienie, ogarnij co trzeba jeść i patrz na zdrowie a będzie spoko

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2015 3:11 pm
Arktos
bywalec

Witam obu rówieśników - również mam 22 lata 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2015 10:57 pm
rybixa
świeżaczek

Hej, jestem Kasia - 18 lat, wegetarianka od 2 lat, powoli sklaniam sie ku byciu weganka. 🙂
Na wegetarianie.pl wpadam sporadycznie i nie widze by cos sie dzialo. Gdzie znajde jakies fajne aktywne forum? A moze sami zalozymy? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2015 3:21 am
cienkun
rada starszych

Witaj. To jest chyba najsensowniejsze wegeforum polskojęzyczne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2015 3:34 am
Arktos
bywalec

Witaj,

powoli sklaniam sie ku byciu weganka. 🙂

Słusznie - zachęcam i zapraszam.

Na wegetarianie.pl wpadam sporadycznie i nie widze by cos sie dzialo. Gdzie znajde jakies fajne aktywne forum? A moze sami zalozymy? 🙂

Znam jeszcze jedno inne forum, ale też nie "tryska" aktywnością - forumveg.pl. Więcej się teraz dzieje na grupach na fb z tego co zauważyłem, choć raczej dotyczy to krótkich informacji i innych tego typu niż dłuższych dyskusji. Chociaż może inaczej to wygląda w przypadku grup wegetarian, ja przynależę tylko do wegańskiej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2015 11:16 am
  
Praca