Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cześć wszystkim 🙂  

Milusia
początkujący

Witajcie. Miło mi do was dołączyć 😉

Pierwsze co muszę powiedzieć, to że nie jestem wege (jeszcze 😉 )

Od trzech tygodni jestem semiwege. Tyle jest skłonna zaakceptować moja rodzinka, uznając to za "głupie, ale w sumie nieszkodliwe" 😉

Planuję przejść na wegetarianizm za kilka miesięcy, kiedy się usamodzielnię i będę mieszkać osobno. Pozwoli mi to uniknąć wojen punickich. Póki co spożywam drób lub ryby w niewielkich ilościach 2-3 razy w tygodniu.

Doszlam do wniosku, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo dzięki tym kilku miesiącom mój organizm nie przeżyje szoku, tylko stopniowo się wdroży w nowy tryb odżywiania. Ponadto bardzo mi zależy, żeby nie narobić sobie na wstępie jakichś niedoborów, dlatego zależy mi na zdobyciu rzetelnej wiedzy, która pomoże mi ulożyć dobrze zbilansowaną dietę. Dlatego właśnie zdecydowałam się zarejestrować i pożyć z wami już teraz 😉 Nie ukrywam, że pomoże mi to także zdobyć konkretną argumentację do dyskusji z rodzinką i znajomymi.

Życzcie mi powodzenia 😉 I mam nadzieję, że mnie przyjmiecie już teraz a nie dopiero za tych kilka miesięcy, sercem jestem z wami 😉

Pozdrawiam,
M.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2015 2:32 am
eRZet
weteran forum

Dobry plan 🙂
Życzę wytrwałości, nie tyle w dążeniu do wegetarianizmu, co w przetrzymaniu tych kilku miesięcy 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2015 11:33 am
  
Praca