Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cześć!  

avokado
świeżaczek

Witam wegetarian. Jeszcze do niedawna uparcie twierdziłem, że jestem ogromnym wielbicielem mięsa. Jednak obserwacje czynione od wielu lat sprawiły, że zarówno moralnie, jak i zdrowotnie(przynajmniej dla mnie), mięso nie jest mi niezbędne. Zauważyłem, że po białku zwierzęcym źle się czuję a masowy i bestialski ubój karpi "z powodu tradycji" przyprawia mnie o mdłości i powoduje złość a raczej porządne wk..... Nie wiem w ogóle o co chodzi z tym pożeraniem ton mięsa. Zupełnie jakby wszyscy w tym kraju ciężko harowali w przysłowiowej "kopalni". Tak więc planuję przejść na wegetarianizm. Oby jak najszybciej, chociażby dlatego, że mam dość uczestniczenia w tym kretyńskim, owczym pędzie(bez urazy dla owiec, rzecz jasna 😛 Popieram tą inicjatywę a więc i Was, nawet gdyby mi się nie udało.
Pozdrawiam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2015 8:09 pm
marekpapro
bywalec

Witaj i wytrwałości w postanowieniu życzę.

[edytowane 23/12/2015 przez marekpapro]

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2015 8:28 pm
sokół
bywalec

strzała, dobry wybór ale nie napędzaj się na maxa , wiedz że każdy Twój dobry krok spowoduje lawine innych dobrych ruchów

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2016 6:55 pm
  
Praca