Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Poznam wege nastolatków  

Strona 1 / 2 Następny
_Agnieszka_
świeżaczek

Hejka!! Jestem Aga. Mam 14 lat. Nie znam żadnego wege w moim wieku (mniej więcej), moje koleżanki, rodzice, wychowawcy, nikt, dosłownie nikt nie potrafi zaakceptować mojego przejścia na nie jedzenie trupów.Jestem sama. Mam głęboką nadzieję, że tu kogoś poznam. Więc piszcie. :*

Agnieszka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2006 1:19 am
kadra
bywalec

Hej! Ja wprawdzie jestem troszke starszy, ale wiem co czujesz. Jak bedziesz silna i nie dasz sie, to wkrotce wszyscy sie przyzwyczaja i nie beda Ci robic przykrości. Powodzenia i pozdrawiam! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2006 12:42 pm
wege@
początkujący

elo!! Ja jestem troche starsza od Ciebie, bo mam 17 lat, ale ten sam problem. Sama jestem wege w moim środowisku:) ale sie trzymam!! Jak chcesz pogadac pisz na gg 7667855. Pozdro i nie daj się. Wege jest dobre 🙂

kika

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2006 9:50 pm
Anarcha
początkujący

No witam witam, niewiele nas tutaj coś 😛 Ja też jestem Aga (ale Agata) i mam 15 lat. Od kilku latek jestem wege (rodzice jakoś juz to zaakceptowali),a tak poza tym znam tylko jednego nie-jedzącego-trupów 🙁 gg=> 7612652 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2006 6:38 pm
BASIOŁEK:*
rozmówca

ja nie miałam problemu z akceptacja, jakoś nikogo to nie interesowało, nikt o nic nie wypytywał :/ poza tym mam mnóstwo znajomych wege, kilku tez zostało przeze mnie 😀 😛

pozdrawiam i trzymam kciuki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2006 12:05 am
sasha
rozmówca

hej, mam 15 lat, podobnie jak ty nieznam nikogo wege ( w mojej miejscowości), rodzicami się nie przejmuj, jakoś się z tym pogodzą, gg:501715, mail:milka2309@poczta.fm
niepoddawaj się

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2006 12:18 am
Reiha
stały bywalec

Hej, ja co rpawda mam 21 lat [nie czuję się na tyle :P], z moich znajomych nikt nie jest wege, więc doskonale Cię rozumiem. Tu na pewno znajdziesz ludzi, którzy będą Cię wspierac, pozdrawiam

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 1:35 am
jci
 jci
początkujący

hej. Jestem Gabie tesh mam 14 lat i tesh unfortunately musialam przechodzic meki z moja mama... ;p

Jci™

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2006 11:18 pm
Bleks
bywalec

ja tez 14 wege od listopada '05

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2006 7:35 pm
EvilOne
stały bywalec

Siemka:D jestem Olcia i mam 18 lat ale jestem mało poważna:D musze poznać tego Ritcha swoja drogą :D:D:D
tez mam problemy z akceptacja w rodzinie 🙁 najgorzej jest z babciami 😡
ale nie przejmuj sie, to sprawa czasu jak wszyscy sie przyzwyczają
a co do tego ze brak wokół rówieśników wege itd. to sie nie dziwie, obecnie dziewczyny w Twoim wieku wolą.... no nieważe co 😀 niz interesowac sie zwierzetami, otoczeniem itd. 🙁 smutne ale prawdziwe
nic sie nie martw na pewno cos zaradzimy 🙂 nie jesteś sama :*

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2006 4:48 am
Bresch
początkujący

Jestem Adam, mam 15 lat i od półtora roku nie jem mięsa...

Hej ja dziś właśnie pomogłem zdecydować kumpeli pozazałem jej kilka fotek z tej strony, i juz jest Wegetarianką, chociaż wczoraj mi mowiła że nigdy się nie przeniesie bo nie będzie potrafiła ;p

U mnie tata się czepiał ze wymyślam, i że królikiem nie jestem.

Tylko powiedział ze se sam obiady robię;p

Mama a nic nie powiedziała, bo jej 2 bracia i siostra są wege, to oni mnie zainspirowali a teraz
za nic w Świecie bym tego nie zmienił...

Aha i polecam placki z cukini, Cukinia w plasterkach w panierce... mniam...;p
🙂

Zresztą rodzice nie mają nic do gadania, jak bedę chciał się stać Weganinem to im nic do tego siłą mi tego nie wepchną a oszukać mnie nie oszukają... Są bardzo akceptacyjni... To moje życie jak bym chciał mieć Dredy to co ...

Jak jest ktoś z kalisza to pozdrawiam i chętnie poznam...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2006 4:00 am
Bresch
początkujący

Zapomiałem..;p GG 8881687 piszcie... 🙂 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2006 4:02 am
paulina6
początkujący

hej aga!jestem paulina i jestem wegetarianka od okolo roku!jestem z okolic lodzi!mam 16 lat!!!!milo cie poznac! 🙂

paulina

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2006 11:33 pm

hej 🙂 ja jestem Julia i ogolnie jestem tu nowa. Mam 16 lat, nie jadam miecha od 4 lat ale w pelni uswiadomiona wegetarianka jestem gdzies od 2 lat.

P.S:Jak cos to moje gg 8256202

żyj i daj żyć innym 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2006 1:07 am
heidi
bywalec

Ta, u mnie też nikogo nie ma na wege. A mam również 14 lat ;]
Nie jest aż tak źle, ale ciągle jestem sama xP

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/08/2006 12:15 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca