Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam.  

Gosia832
forumowicz

Czesc wszystkim.Też jestem nowa.Przeszłam na wegetarinizm ze względu na zdrowie (problemy z jelitkami 😉 ) Dla mnie to najlepsza motywacja. Filmów o męczarniach zwierząt nie oglądałam bo moja psychika mogłaby tego nie wytrzymać.Tak czy owak przestałam jeśc mięsko,a że przy tym przyczynię się do tego że jakieś zwierzątko nie zgnie to bardzo dobrze 🙂 Z czasem zrezygnuję z nabiału,ale jeszczę parę dni,bo to za duży szok,zrezygnować z tylu przywyczajeń,ale powoli ta myśl we mnie dojrzewa.Wiem że bedzie ciężko,ale mam nadzieję że dam radę,własciwie musze dać bo inaczej mam niezłe przeboje w układzie trawiennym.No to ide sie dalej edukować:yltype: . Pozdrawiam wszystkich wege :drink:

Gocha

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2006 1:18 am
katrinko
stały bywalec

Witam na forum, powodzenia!

[edytowane 12/7/2006 od katrinko]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2006 2:21 am
kazamuko
stały bywalec

Witaj na forum, ja też przeszłam na dietę najpierw jarską ze względów zdrowotnych, miałam dość tej chemii w mięsie, potem odeszłam od ryb ale to już bardziej ze względów etycznych. Awator mi się bardzo podoba, jest super.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2006 6:06 pm
TeaTime
początkujący

Hello, też mam zamiair w przyszłosci zaprzestanie jedzenia nabiału, ale narazie jeszcze nie jestem na to gotowy ;p (zbyt duze przywiazanie do takowego ;/ ) powodzenia na forum 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2006 12:51 am
Gosia832
forumowicz

Dzięki wszystkim za powitanie 🙂 awator to nawiązanie do jednej z moimch ukochanych książek "Wilk stepowy" Hermana Hesse. Naprawdę polecam, niezwykła książka. Jak na razie idzie nieźle,stwierdziłam, że warzywa i owoce to naprawdę dobre jedzonko i mozna sie tym spokojnie najeść. I człowiek jakiś taki lżejszy sie czuje :angel: Chyba mi się to spodobało 🙂 jakoś tak psychicznie nawet lepiej,czytałam że dieta ma duży wpływ na nasze samopoczucie i zaczynam tego doświadczać. Pozdrowionka 🙂

Gocha

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2006 2:13 am
  
Praca