Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Szukam pracownika!!  

Strona 1 / 2 Następny
daffnia
bywalec

szukam kogoś do pomocy sztukatorowi. rewelacyjnie, jeśli mógłby pracować samodzielnie. fajnie jeśli ma jakieś doświadczenie w tej branży albo podobnej. a jeśli nie ma doświadczenia, to się nauczy 🙂 najważniejsze, żeby miał zapał i trochę zdolności manualnych. jest tu ktoś taki?

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 8:39 pm
bol_ek
forumowicz

zdolności manualne są napewno ale doświadczenia brak 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 8:48 pm
daffnia
bywalec

aha:mój gg 5418951- tak się chyba łatwiej komunikować 🙂
czesto jestem niewidoczna

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2006 9:05 pm
sierota
początkujący

a kto to jest sztukator?? pewnie glupie pytanie ale nie wiem 😛 a zdolności plastyczne to bedą no tylko zależy gdzie ta praca

[edytowane 5/8/2006 od sierota]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2006 2:44 am
ogorek+
bywalec

a kto to jest sztukator?? pewnie glupie pytanie ale nie wiem 😛 a zdolności plastyczne to bedą no tylko zależy gdzie ta praca

[edytowane 5/8/2006 od sierota]

niewiedza typowo ludza cecha 😉 oto odpowiedz na pytanie:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sztukator

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 2:05 am
xxl
 xxl
weteran forum

Myślę, że w ciągu tych dwóch i pół roku, które minęły od ostatniego posta w temacie, sierota zdążyła znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. Dawno do nas nie zaglądała.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 2:26 am
ogorek+
bywalec

Myślę, że w ciągu tych dwóch i pół roku, które minęły od ostatniego posta w temacie, sierota zdążyła znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. Dawno do nas nie zaglądała.

no mam taka nadzieje,choc poszukiwania pracy czasem trwaja latami 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 2:27 am
StellaArtois
weteran forum

Wow,super, Ogórek+....Taka odpowiedź po 3 latach na pewno bardzo się przyda temu, kto pytał...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 2:31 am
ogorek+
bywalec

Wow,super, Ogórek+....Taka odpowiedź po 3 latach na pewno bardzo się przyda temu, kto pytał...

coz,kto pyta nie bladzi 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 2:36 am
Dyzio
stały bywalec

Fasolencjo a Ty już musialaś wtrącić ironicznie swoje trzy grosze. 😡 Chłopak chciał tylko zwyczajnie pomóc z dobrego serca sierocie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 2:51 pm
StellaArtois
weteran forum

Fasolencjo a Ty już musialaś wtrącić ironicznie swoje trzy grosze.

Odświeżanie starych postów jest niezgodne z regulaminem i z zasadami netykiety, sądzę, że każdy użytkownik przeczytał regulamin, bo by wejść na forum trzeba zaakceptować jego warunki. Więc chyba nie ma możliwość, żeby ktoś akceptował coś, czego nie przeczytał 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 3:25 pm
Dyzio
stały bywalec

Odświeżanie starych postów jest niezgodne z regulaminem i z zasadami netykiety,

A to ciekawe. 😮 Zaraz zajrzę do regulaminu czy jest tak punkt.

Edt:
W podstawowych zasadach użytkowania forum nigdzie nie znalazłem punktu w którym jest napisanie, że nie należy opisywać na dawne posty.

[edytowane 14/2/2009 przez Dyzio]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 3:34 pm
StellaArtois
weteran forum

Na ilu forach udzielasz się, Dyziu?
Ja piszę na paru (nawet więcej niż na paru) i wiem, że podstawowa zasada netykiety to nie odświeżanie starych tematów, jeżeli wypowiedź nie wnosi nic do topicu. A w tym przypadku nie wnosi, bo 2,5 roku temu ktoś zadał konkretne pytanie i pewnie przez ten czas znalazł już odpowiedź, a ponadto użytkownik zadający pytanie nie udziela się na forum od ponad dwóch lat.
Ponadto nie wiem, co chcesz uzyskać wcinając się i komentując moje słowa kierowane do innych osób. Jest to niekulturalne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 8:21 pm
ogorek+
bywalec

@fasolencja
nie masz sie czym przechwalac tym bardziej nie popisalas sie wlasna kultura osobista poprzez prowokacje oraz wulgaryzmy skierowane w moja strone 😉
Twoje przekonania nie musza byc prawda dla wszystkich,kazdy ma wlasne zdanie i po to jest to forum by komunikowac sie ze soba,dzielic wlasnymi zdaniami i dochodzic do porozumienia.
Jesli ogloszenie nie jest aktualne to mozna zamknac temat ale wg mnie nie jest wlasciwe wprowadzanie wlasnych regol powolujac sie na inne forum.Np moje ogloszenie sprzed ok 3 lat jest nadal aktualne.
😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 9:25 pm
StellaArtois
weteran forum

nie masz sie czym przechwalac tym bardziej nie popisalas sie wlasna kultura osobista poprzez prowokacje oraz wulgaryzmy skierowane w moja strone

1. Jakie wulgaryzmy. Zacytuj.
2.Czym się przechwalam?

Jesli ogloszenie nie jest aktualne to mozna zamknac temat ale wg mnie nie jest wlasciwe wprowadzanie wlasnych regol powolujac sie na inne forum

W Internecie obowiązują zasady [b]netykiety [/b]uniwersalne dla [b]wszystkich [/b] forów.
Skończ już, człowieku, bo tylko coraz bardziej się pogrążasz. Resztę prywatnych krucjat dokończ na pw, [b]proszę [/b] w imieniu reszty użytkowników, którzy na pewno nie chcą tego czytać, ja się poświęcę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2009 9:33 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca