Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Geje i Lessbijki - CO WY NA TO ?  

Strona 8 / 30 Wstecz Następny
Wegej
początkujący

Uważam za nieetyczne z punktu widzenia człowieczeństwa takie praktyki jak wymieszanie nasienia dwóch par homoseksualnych i podanie je w zabiegu in vitro zastępczej matce , która ma im urodzić za pieniądze dziecko. W tej kwestii stanowczo się sprzeciwiam.

Hmm... Nikt spośród moich homoseksualnych znajomych wychowujących dzieci (zarówno gejów jak i lesbijek) nie wpadł na pomysł robienia jakichs cudów z czyjąkolwiek spermą... Nie wiem, kto wymysla takie historie... 🙂 Dzieci po prostu się w życiu pojawiają naturalnie, z poprzednich związków, lub adopcji lub innych zawijasów życia. Zresztą uważam, że nie ma co gadać na temat: "Czy pozwolić gejom i lesbijkom wychowywać dzieci" a lepiej porozmawiać na temat: "czy przestać udawać, że geje i lesbijki nie wychowują dzieci"... 🙂

Pozdrav! 😉

[edytowane 26/3/2008 przez Wegej]

ПЕДЕРИ СУ ЧУДНИ! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2008 11:35 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Grzegorzu , takie rzeczy są praktykowane na świecie , więc nie dziw się że pojawiają się różnego typu nagonki. 😉
Nie mam nic do wychowywania dzieci , jestem jak najbardziej za ........adopcją czy wychowaniem dzieci pochodzących z innych związków przez pary homoseksualne
Pozdrawiam serdecznie. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 1:09 am
Wegej
początkujący

A ja tam nie wiem, jak jest na świecie, bo ja jestem zwykły pedał z prowincji! 😀

pozdrav! 😉

ПЕДЕРИ СУ ЧУДНИ! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 1:45 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

🙂 Gratulacje za dystans i poczucie humoru. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 9:49 am
Sima
 Sima
stały bywalec

dla mnie to bez z naczenia,moge z pelna swiadomoscia powiedziec ze jestem tolerancyjna,sama znam pare gejowską fajni ludzie a co robia w lozku to mnie to nie obchodzi.Myśle ze JEDRUS moze mieć racje.Czytalam kilkakrotnie i gdzies mi sie juz to obiło o uszy ze faktycznie taka orientacja seksualna to być może rowniez efekt zaburzen genetycznych,ale nie tylko,jak znajde to w necie to dam znac.Nawet jezeli to prawda to przeciez nie jest wina tych ludzi, wiec czego tu sie wogole czepiac,nie rozumiem naprawde.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2008 8:27 pm
Ktosiek
stały bywalec

Skoro ten temat tak się rozwinął, to może zróbmy ankietę ;D

1. Ile razy zdażyło ci się odbyć stosunek z osobnikiem tej samej płci?
2. Jak uważasz, jakiej jesteś orientacji?

To oczywiście żart, ale naprawdę zrobiliśmy z tego tematu wielkie HALO 🙂
W takich dyskusjach na żywo raczej nie biorę udziału - świata takim gadaniem się nie zmieni 😉
Poza tym, jak mówię, że zdarzyło mi się raz czy dwa spać z kobietą, to mi mówią, że to normalne w moim wieku 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2008 12:23 am
Sima
 Sima
stały bywalec

Mi sie nie zdażyło spac z kobietą, nawet jesli byla by taka okazja to nie czulabym takiej potrzeby wprost przeciwnie niechęć.Ale to nie znaczy ze ktos inny nie moze mieć ochoty na sex z osobnikiem tej samej płci.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2008 3:53 am
moniULA
forumowicz

takie dyskusje się odbywają, bo tak naprawdę homoseksualizm to wciąż temat tabu (mimo, że wciąż się o tym mówi), dopiero gdy dwoje mężczyzn alboli kobiet bedą np. mogli sie pocałować publicznie i nikt nie będzie otwierał japy ze zdziwienia, to wtedy będzie można mówić o emancypacji gejów i lesbijek

Słysząc wołanie o pomoc -pomagamy... wołać

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2008 2:25 pm
moniULA
forumowicz

ale wiem, że to takie tam bajanie w chmurach
prędko się tego nie ma co spodziewać, to musi wyewoluować, wykiełkować w świadomościach i tam pozostać:)

Słysząc wołanie o pomoc -pomagamy... wołać

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2008 2:31 pm
Aucik
forumowicz

przeciez ludzi nie powinno sie oceniac po orientacji tylko po charakterze.
Nazywa sie to tolerancja. Polska uwaza sie za taki kraj w co bardzo watpie.
Wszystko sie uwstecznia,a homofobia wzrasta.
Mozna to zaobserwowac po czesci politykow i w znacznej mierze po kosciele.
Polska nie jest krajem demokratycznym. Jest panstwem wyznaniowym.
Co powie kosciol tak nalezy uwazac(czyli tak jak pan bog nakazal). Bo jak nie, to nie pojdziemy do nieba.
bullshit!

Co do grejow i lesbijek- jestem pelna podziwu,ze nie bali sie przyznac kim sa.
Az przypomnial mi sie Daniel Johns i jego koszulka z napisem: "nobody knows... i'm a lesbian" 🙂

ps:jestem za legalizacja zwiazkow.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2008 8:02 pm
Wegej
początkujący

ps:jestem za legalizacja zwiazkow.

Ja też! 😀

ПЕДЕРИ СУ ЧУДНИ! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2008 3:10 am
mich
 mich
początkujący

A ja nie!! Nie jestem PiS-owskim zasranym nacjonalistą, ale co im to da? Bycie homoseksualistą, jest w pewien sposób niezgodne z naturą człowieka (nikt chyba nie zaprzeczy) więc, nie widzę powodu aby legalizować tego typu związki. Nie jestem im absolutnie przeciwny. Ale nie ma sensu formalizowanie czegoś takiego. A już na pewno adopcja!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2008 9:04 pm
Aucik
forumowicz

to bedzie dla nich wielkie ulatwienie,np. w sprawach dziedziczenia itp.
U tomasza lisa poruszany byl ten problem i rzeczywiscie za fajnie oni w zyciu oni nie maja... jedna z lesbijek lezy w szpitalu,a jej druga polowka nie moze sie z nia widziec....

napisales:
[b] Bycie homoseksualistą, jest w pewien sposób niezgodne z naturą człowieka (nikt chyba nie zaprzeczy)[/b]

Ja zaprzeczam.
To tak smo z ludzmi... przeciez o naszych klach mozna powiedziec,ze sa "na wyginieciu" ,a jednak wieksza czesc pomimo znikommego przystosowania je mieso.

Co do adopcji -zgodze sie z toba,ale o niczym takim spolecznosc homoseksualistow nie wspomiala. Chca tylko legalizacji.

[edytowane 2/4/2008 przez Aucik]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2008 9:10 pm
Wegej
początkujący

Co do adopcji -zgodze sie z toba,ale o niczym takim spolecznosc homoseksualistow nie wspomiala. Chca tylko legalizacji.

No to jescze raz: GEJE I LESBIJKI WYCHWOJUĄ DZIECI, w Polsce, w moim mieście i w Twoim też... Niestety nikt im tego nie ułatwia i w razie kłopotów finansowych nie maja co liczyc na pomoc panjstwa... Sprawiedliwe, nie? :/

ПЕДЕРИ СУ ЧУДНИ! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2008 10:05 pm
Ridareta
bywalec

Nawet jeśli by uznać homoseksualizm za niezgodny z naturą człowieka (z czym się nie zgadzam), to co ma natura do legalizacji związku? Przecież to typowy wytwór kultury, nie natury.
Zgodne z naturą to jest robienie kupy kiedy się zachce, a jakoś nikt nie wojuje o wolność srania na środku ulicy.
Tylko żeby potem nie było, że porównuję homoseksualizm do załatwiania potrzeb fizjologicznych w miejscach publicznych.

[edytowane 5/4/2008 przez Ridareta]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2008 2:40 am
Strona 8 / 30 Wstecz Następny
  
Praca