Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

likwidacja lekcji religii ze szkół  

Strona 7 / 7 Wstecz

Ciekawa jestem ilu by wtedy zostało Polaków-katolików. Ale obawiam się że do takiego sprawdzianu wiary w Polsce nie dojdzie.

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2011 11:44 pm
rzymianin
bywalec

[b]bułek [/b]

Ja przechodziłem procedurę apostazji kanoniczną wg reguł kościelnych i był punkt mówiący o tym, że "chrzest jest niezmywalny" nawet jak go domestosem potraktujesz

Podpisałeś akt apostazji? 😮 To masz bilet w jedną stronę do piekła 🙂 Ja jestem wierzący ale czysto hipotetycznie aktu apostazji bym nie popisał ze zwykłego pragmatyzmu - wolałbym mieć "zabezpiecznienie" na afterlife.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2011 1:19 am
bułek
forumowy expert

[b]bułek [/b]

Ja przechodziłem procedurę apostazji kanoniczną wg reguł kościelnych i był punkt mówiący o tym, że "chrzest jest niezmywalny" nawet jak go domestosem potraktujesz

Podpisałeś akt apostazji? 😮 To masz bilet w jedną stronę do piekła 🙂 Ja jestem wierzący ale czysto hipotetycznie aktu apostazji bym nie popisał ze zwykłego pragmatyzmu - wolałbym mieć "zabezpiecznienie" na afterlife.

Ja chciałem być przede wszystkim uczciwy wobec siebie i innych. Nie mam nic wspólnego z wiarą, kościołem to nie chce być z nią utożsamiany - stąd ten akt. Dla mnie piekło i niebo nie ma żadnego znaczenia, bo nie wierze w ich istnienie.

Jak nie będziesz przestrzegał zasad swojej religii, traktował ją wybiórczo to też pojedziesz windą w dół. :rotfl:

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2011 5:09 pm
Strona 7 / 7 Wstecz
  
Praca