Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Akcja "owoce w szkole"  

Bellis_perennis
Famed Member

Moim zdaniem bardzo fajna inicjatywa, tylko tekst o tym, że w ogórkach nie ma wartości odżywczych mnie zabił 😉
http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,8530805,Ogorek_w_szkolach_zakazany__Kroluje_marchewka.html
Wspiera polską gospodarkę a i dzieciom wyjdzie to na dobre 😀 milion razy lepsze niż pij mleko itd 😉
Tylko niech poszerzą listę owoców i warzyw bo ta jest za krótka :]

[edytowane 19/10/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2010 4:52 pm
Catinahat
bywalec

Piękna inicjatywa. Już od dawna czekałam na to, aż polskie szkoły zaczną promować zdrowe jedzenie. Niech się dzieci uczą od małego, że marchewka jest lepsza od czipsów. Może uda się wychować trochę zdrowsze pokolenie. Takie, które pomyśli, zanim wepchnie sobie do buzi kolejnego tłustego hamburgera.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2010 5:28 pm
Fatty
weteran forum

Jestem fanką tej inicjatywy, z egoistycznego powodu.

Koleżanka ma 2 córki w podstawówce: te małe blondyny za marchewką nie przepadają, więc pojemniki z marchewką przynoszą "cioci" fattysi, bo wiedzą, że ona trawożerna... 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2010 12:21 am
bułek
forumowy expert

Akcja fajna, ale co mi się rzuciło na oczy ;). Mało tam jadła a pojemniki ogromniaste - plastik. Po drugie dobrze aby nauczyciele zbierali pojemniki i szkoła oddawała dystrybutorowi do ponownego użycia. Młodych również należy uczyć aby nie wywalali ich gdzie popadnie.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2010 12:39 am
Fatty
weteran forum

Co szkoła to inaczej... Ja( a raczej mini blondyny) marchewkę dostają w pojemniczkach malutkich, ale jednorazowych.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2010 12:43 am
  
Praca