Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

bratnie dusze   

Strona 5 / 10 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

[b]Szczurunia[/b] a mnie zastanawia dlaczego ci najbardziej zniesmaczeni homoseksualizmem ciągle o tych penisach i odbytach uparcie powtarzają. Chyba bardziej się na tym skupiają niż sami geje.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2013 3:07 pm
Szczurunia
bywalec

Bellis, może dlatego:

http://www.sfora.pl/Homofobow-podnieca-gejowski-seks-a33205

I to już ostatni kamyczek do ogródka homofobów, już nie ciągnę tematu:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2013 9:37 pm
sokół
bywalec

piszesz że ostatni kamyk , ale jak tu nie odpowiedzieć na takie głupoty , jakiś psude doktirzyna lub dziennikarzyna napisze takie absurdalne wypociny , że niby mnie kręcą facecie w zbliżeniu dlatego nie lubie homo ? uwaązj bo możliwe że w domu oglądasz zdjęcia z uboju zwierzaków dlatego nie jesz mięsa

oczywiście chodziło mi że oglądasz ubojnie jako fetysz

[edytowane 25/11/2013 od xxl]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2013 4:24 pm
cienkun
rada starszych

Ironia prawda, że w temacie zatytułowanym "bratnie dusze" się przepychamy na temat różnic... 😀
Ale skoro już nam się zrobił wątek kolarski, to mały skecz w wykonaniu Abelarda Gizy, za którym nie przepadam, bo jest wulgarny, aczkolwiek tu pasuje ten skecz:
[url] http://www.youtube.com/watch?v=F3rj9C-Pa9U [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2013 5:03 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Ostatnio trafiłam na taki obrazek:

[img=600x900] [/img]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2013 6:07 pm
sokół
bywalec

no rzeczywiście temat trochę odjechał a nie taki był mój zamiar , ale jest pokrewieństwo bo Giza tez mnie denerwuje za swoja wulgarność w niektórych przypadkach. I widzicie to o czym pisałem zakładając ten temat , ciężko nam sie dogadać, mimo iż leży nam na sercu dobro zwierzaków to całkowicie nie zgadzamy sie w innych kwestiach - dlatego ciężko znaleźć bliską sobie osobe która ma na wszystko taki sam punkt widzenia jak My.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2013 6:46 pm
Szczurunia
bywalec

Xxl świetny obrazek:) Też uważam, że tłumaczenie czegokolwiek "bo mi religia tak każe" jest infantylne nieco.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2013 9:13 pm
cienkun
rada starszych

Nie, nie jest. Szanuję ludzi oddanych religii. Tylko że Biblia wcale nikomu tego nie każe.

[edytowane 25/11/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2013 12:11 am
sokół
bywalec

kurde co wam tak ta religia bardzo przeszkadza, wszystko co sie dzieje złego podciągane jest pod religia , a prawda jest taka ( cyt. Benedykta ) Gdyby ludzie żyli tak jakby chciał Bóg świat byłby o wiele lepszym miejscem, do tego wszyscy zapominaja o wolnej woli kazde człowieka. Ale jak się juz komu robi tragedia w życiu ( np. chore dziecko ) to wznosza ręce w modlitwie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2013 11:34 am
xxl
 xxl
weteran forum

kurde co wam tak ta religia bardzo przeszkadza

To raczej religii/om wszystko przeszkadza.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2013 1:47 pm
cienkun
rada starszych

Raczej ludziom. Religie stanowią podstawy prawa. Bez nich bylibyśmy tylko zwierzętami.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2013 1:59 pm
Samanya
bywalec

To według mnie jest tak, że jeżeli ktoś wierzy w Boga to przyjmuje jego zasady, stara się żyć zgodnie z nimi i kieruje się nimi. W hierarchii wartości religia często zajmuje czołowe miejsce. Natomiast ateiści mają ten system wartości nieco inny. Powstaje rozbieżność. I tak np- jedni powiedzą, że aborcja jest bee, a drudzy- wiadomo.
Nie mam bratnich dusz pod każdym względem. Zgadzamy się na wielu płaszczyznach ale gdzie indziej mamy całkiem inne zdanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2013 2:26 pm
sokół
bywalec

no a jak ma nie przeszkadzać, religia z założenia stanowi wzór prawości, moalności i mówiąc prosto dobrego i porządnego się prowadzenia , to normalne że jak widzę zboczenia, hedonizm, i wszystkie wszystkie grzechy główna to jest to złe, nie widzę czemu mieć o to pretensje, co wy chcecie świat pełen rozpusty i barbarzyństwa ................kończmy juz te wywody , bo ja nie zmienię zdania że homo, aborcja, eutanazja i całe to gówniane życie w cywilizacji zachodu to syf , a Wy ( nie wszyscy ) że tolerancja dla zboczeńców to postęp i że największym złem jest religia i Bóg , nie dogadamy się , życze zdrowia i pomyślności w życiu , cieszcie się tym fajnym Bezbożnym życiem , jeszcze przyjdzie dla Was czas na modlitwę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2013 2:31 pm
Fatty
weteran forum

Religie stanowią podstawy prawa.

nie. Religie są jednym narzędzi kontroli społecznej.

Socjolożka 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2013 2:31 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Religie stanowią podstawy prawa. Bez nich bylibyśmy tylko zwierzętami.

Czyli ateiści są tylko zwierzętami?

no a jak ma nie przeszkadzać, religia z założenia stanowi wzór prawości, moalności i mówiąc prosto dobrego i porządnego się prowadzenia , to normalne że jak widzę zboczenia, hedonizm, i wszystkie wszystkie grzechy główna to jest to złe, nie widzę czemu mieć o to pretensje, co wy chcecie świat pełen rozpusty i barbarzyństwa ................kończmy juz te wywody , bo ja nie zmienię zdania że homo, aborcja, eutanazja i całe to gówniane życie w cywilizacji zachodu to syf , a Wy ( nie wszyscy ) że tolerancja dla zboczeńców to postęp i że największym złem jest religia i Bóg , nie dogadamy się , życze zdrowia i pomyślności w życiu , cieszcie się tym fajnym Bezbożnym życiem , jeszcze przyjdzie dla Was czas na modlitwę

Wyszło szydło z worka. Katolicka miłość do bliźniego czyli brak tolerancji i pogarda. Bo Wy wierzący jesteście lepsi we wszystkim, bardziej moralni i cnotliwi a najgorszym barbarzyństwem jest niepójście do kościoła i nie rzucenie kasy na tacę.

[edytowane 26/11/2013 od Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2013 2:50 pm
Strona 5 / 10 Wstecz Następny
  
Praca