Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Trzy życzenia  

Strona 1 / 3 Następny
Weronika
bywalec

no właśnie, złota rybka spełnia tylko trzy, oczywiście nie złowiona tylko djamy na to odratowana z wysychającego stawu;) Wszyscy o czyms marzymy, tylko właśnie czego nam brakuje i czego chcemy? Jakie wybralibyscie? Można szaleć (np. skrzynka piwa lub zatankowanie choć raz malucha do pełna:D), ale z rozsądkiem, pamiętajcie, że są tylko trzy:)

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2006 1:59 am
ivi
 ivi
rozmówca

Yyyy...pokój na świecie...? Ale rzuce bardziej egoistycznie...schudłabym z 5 kg, bo jakoś wciąż nie mogę mimo licznych wysiłków, a już mnie szlag trafia, drugie: rower, dobry rower, bo ten co posiadam to po prostu nic tylko na złom oddać i trzecie...chciałabym już tą miłość wielką i prawdziwą odnaleźć... I mając to wszystko w pełni mogłabym oddać się służbie zwierząt i ludzkości 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2006 2:20 am
Nantosvelta
forumowy expert

Ja jednak uważam, że o prawdziwych marzeniach nie powinno się nikomu mówić.
Mogę napisać, że marzy mi się sława, bogactwo i blady kolor skóry, ale to wciąż nie są moje prawdziwe marzenia.
Tak naprawdę to moim największym marzeniem podzieliłam się z jedną osobą, ale jest to Bogini, więc się chyba nie liczy... 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2006 2:50 am
Weronika
bywalec

tych najbardziej skrytych marzeń pewnie nikt nie będzie zdradzał. chodzi raczej o zabawę:) czasem fajnie jest mieć coś ot tak, bez starań i wyrzeczeń. Ja np. chciałabym móc zacząć studia i nie martwić się, że moge ich nie skończyć przez brak funduszy, tak jak Ivi zakochać sie na zabój i mieć tyle siły (i chyba znowuż funduszy), zeby móc zrobić coś wielkiego i zmienic na lepsze:D

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2006 2:14 pm
IZQ
 IZQ
forumowicz

mi się marzy znać wszystkie języki świata 😀
kochać na zabój kogoś kto kocha mnie:D
no i żeby Lepper więcej nie kandydował na prezydenta 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2006 2:38 pm
sasha
rozmówca

*zrzucić zbędne kilogramy (nie powiem ile)
*kogoś kto będzie dla mnie kwiatki spod bloku zrywał
*dostać się na studia

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2006 9:17 pm
Reiha
stały bywalec

a ja mam tylko 1 życzenie - chciałabym umieć czarować 🙂 wtedy mogłabym spełniać życzenia swoje i innyc 😛

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2006 8:35 pm
Paulina_p
bywalec

1)zlikwidować rzeźnie
2)wegetarianie potęgą. żaden mięsożerca nie chodziłby po Ziemi
a 3) tajemnica

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2006 9:04 pm
Koniara
stały bywalec

Ja bym chciała kolejne 10 życzeń xD Ale tak coś realnego, no to żeby zwierzęta nie cierpieły (czyli świat bez rzęxni, futer, testowania kosmetyków itp. ) 2. No to heh, nieważne... a 3. no zebym sobie schudła tak z 3 kg 😉 ;P

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2006 10:58 pm
Ama
 Ama
bywalec

heh ciekawy temat... ;)jesli chodzi o marzenia to ja mam ich sporo ale
1. zeby wszyscy byli szczęsliwymi niematerialistami, którzy dbajao dobro zwierzat i natury
2. znaleźć swoja druga połówkę 😉
3. być zawsze sobą-szcześliwa, kochana przez innych... 😉 no poprostu sobą :)))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2006 11:57 pm
kadra
bywalec

1. Żeby ludzie zmądrzeli (ja też :P)
2. Żeby mi sie dredy same dokręcały
3. Mmm... pole a na nim... nie-pszenica 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2006 3:01 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Reiha, czarować umiesz, użyj wyobraźni 😛

A spełniać marzenia możesz, po prostu obserwój czeto Twoim bliskim trzeba 😎

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2006 3:10 pm
Reiha
stały bywalec

Szczerze mówiąc pisząc o tym miałam na myśli coś bardzo konkretnego - czasem tylko magia może pomóc.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2006 4:03 pm
shiri
rozmówca

Ja mam na chwile obecną tylko jedno życzenie: chciałabym mieć za sobą juz poprawke- zdaną oczywiście, bo myśl o niej żyć mi nie daje 🙁

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2006 11:56 pm
BASIOŁEK:*
rozmówca

1) mieć swoje mieszkanko w ,którym bym mieszkała z moim ukochanym i robiła "co chce,gdezie chce i kiedy chce!"
2) mieć samochód-Mini Morisa!!!!
3) uzbierac kase na mój karabin!!!! m249 😀

[edytowane 17/8/2006 od BASIOŁEK:*]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2006 1:18 am
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca