Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Moze to prawda?  

Strona 1 / 2 Następny
Koniara
stały bywalec

http://www.fronda.pl/arch/07/101.htm Wejdźcie i przeczytajcie. Jestem troche zdziwiona tym, co on napisał. Ale może to prawda? Co o tym sądzicie?

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2006 2:35 am
kadra
bywalec

Em... co jest tu prawdą? To, że hitler był wege, czy to, że Bóg jestł rasistą?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2006 2:51 am
Koniara
stały bywalec

To, ze Hitler zabijał Żydów aby zapobiec dalszej degeneracji luszkości...
I czy było prawdą to, że był wielkim miłośnikiem zwierząt, a sarenki jadły mu z ręki... :-/

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2006 2:57 am
Srebrna
stały bywalec

Hitler też lubił dzieci, ma z nimi mnóstwo zdjęć. Jednak jak spojrze na choćby jedno takie i pomyślę, ile ludzi zabił, teoretycznie nie przykładając do tego bezpośrednio ręki, to pachnie mi to hypokryzją.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2006 12:00 pm
shiri
rozmówca

Koniara, powiem Ci, że to nie ma żadnego znaczenia czy kochał zwierzęta czy nie. Jest jedneym z najobrzydliwszych najbardziej zwyrodniałych "ludzi"w historii świata . Nic go nie zrehabilituje nawet w miliardowej części bo mordował. Nieważne ze nie swoją ręką ale to on mordował. Zabił miliony niewinnych równych mu bezbronnych mających takie samo prawo do życia ludzi i nie obchodzi mnie czy lubił dzieci zwierzeta czy komus pomógł. Aż mnie poniosło wrrr.

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2006 7:21 pm
Koniara
stały bywalec

Ale tak samo jest ze zwierzętami, niz złego nam nie zrobiły a są zabijane w okropnych warunkach. Tak samo jak Żydzi. Żydzi niz złego nie zrobili, a także byli zabijani w złych warunkach... Wszyscy uważają że Hitler był złym człowiekiem (by był zły) ale że rzeźnik, jest okrutny, to z tym się chyba tylko wege zgodzą... Też uważam że Hitler nie powinien zabijać, ale rzeźnik tez nie powinien... Jak zapytałam sie kogoś znajomego, co sądzi o Hitlerze, to mówił 'Hitler był okropny, nic go nie usprawiedliwi, zabijał niewinnych ludzi' a jak zapytam się juz o rzeźnika to mówią 'Rzeźnik zabija bo musi, gdyby nie on, dawno byśmy wigineli' Tak np powiedziała moja mUm... Ja kocham zwierzęta, a ludzi nie nawidze... A jeżeli miała bym wybrać, kto musi umrzeć czy zwierzak czy człowiek, to wybrałabym człowieka... Pewnie wydaje wam sie że nie mam uczuc, że mysle tylko i wyłącznie o zwierzętach, ale to nie prawda. Żal mi Żydów, nie powinien ich zabijać, ale popatrzcie na to też z innej strony, ile Żydzi zabili zwierząt. Moge się założyć że nie byli wege, a niektórzy może nawet byli rzeźnikami... Bardziej jest mi szkoda tych zwierząt które teraz giną, gineły i będą ginąć w rzeźniach, niż Żydów... Bardziej potępiam rzeźników, i ty wszystkich zabójców którzy obdzierają na żywca zwierzęta, niż Hitlera choć zabił tylu ludzi...

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2006 12:19 am
kadra
bywalec

Żydzi nie byli wege, Niemcy też nie, a Hitler, mimo że nie jadł mięsa to nosił skórzane buty i pasek, więc przyczyniał się mimo wszystko do śmierci zwierząt w rzeźniach. Nie był "lepszy" niż mięsożerni Żydzi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2006 1:22 am
Lily
 Lily
Famed Member

Jak dla mnie zabijanie jest usprawiedliwione tylko w obronie własnej lub bliskich. Nawet "kary" śmierci nie uznaję, bo to nie karaz, tylko zemsta - a przynajmniej ludzie, którzy się jej domagają chca by była, żeby mogli się zemścić.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2006 8:52 pm
shiri
rozmówca

Bardziej jest mi szkoda tych zwierząt które teraz giną, gineły i będą ginąć w rzeźniach, niż Żydów... Bardziej potępiam rzeźników, i ty wszystkich zabójców którzy obdzierają na żywca zwierzęta, niż Hitlera choć zabił tylu ludzi... [/quote/]

yyy myśle że nie ma co w ten sposób stopniować zła...zbrodnie Hitlera nie powinny mieć miejsca i śmierć w rzeźniach także

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/08/2006 10:26 am

Żydzi nie byli wege, Niemcy też nie, a Hitler, mimo że nie jadł mięsa to nosił skórzane buty i pasek, więc przyczyniał się mimo wszystko do śmierci zwierząt w rzeźniach. Nie był "lepszy" niż mięsożerni Żydzi.

Szczerze mówiąc ja też noszę glany, bo mi się podobają, ale z tym jest jeden problem - czy ktoś zna glany, które nie są robione ze skóry? Bo podróby nie są robione ze skóry podobno.

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2006 1:16 pm
SweetPoison
forumowicz

Eh, mam ten sam problem. Ze względu na subkultury z ktorymi sie utożsamiam (pisałam o tym w wątku o muzyce) noszę i będę nosić glany, paski z ćwiekami itp, itd. Może ktoś wie gdzie (i czy w ogóle) można kupić tego typu rzeczy ze skóry ekologicznej?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2006 2:19 pm
EvilOne
stały bywalec

www.rockmetalshop.pl

tutaj jest wielki wybór pasków, pieszczochów itd. - po prostu zamiast ze skóry naturalnej wybieramy "skóre ekologiczna" 😀

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2006 6:41 pm
SweetPoison
forumowicz

dzięki!!!:) odwiedzałam tę stronę chyba z milion razy, ale jakoś nigdy tego nie zuuważyłam. coś nie tak z moją spostrzegawczością 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2006 6:45 pm
katrinko
stały bywalec

www.rockmetalshop.pl

tutaj jest wielki wybór pasków, pieszczochów itd. - po prostu zamiast ze skóry naturalnej wybieramy "skóre ekologiczna" 😀

Pozwolę się wtrącić. [b]Skóra ekologiczna wcale nie musi być wegetariańska. [/b] Do jej produkcji często używa się naturalnej skóry, więc trzeba z tym uważać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2006 8:03 pm

No własnie - bo ja osobiście wolałabym buty z jakiegoś materiału skóropodobnego. Lubię swoje glany, ale dziwnie czuję się wiedząc, że są wyprodukowane ze skóry świńskiej.

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2006 2:07 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca