Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Manga/Anime - są tu jacyś fani?  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
Sagamore
stały bywalec

Michiko to hatchin

anime moich ulubionych twórców

http://www.youtube.com/watch?v=nLSagfaeoRA

jeśli nie miałaś okazji obejrzeć to gorąco polecam 😉

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 5:02 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Loviiiiiiii 🙂 wolf's rain to jedno z moich najukochańszych anime 🙂 nawet język ciała wilków został poprawnie przedstawiony 🙂 muzyka yoko kanno świetnie pasuje, tworzy klimat a główny bohater to miodzio. No i oryginalna fabuła 🙂
Clannad fuj 😉
Ja ostatnio odkryłam blood+
http://www.youtube.com/watch?v=xxFEsN5A44c&feature=related

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 6:58 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Dzięki, zobaczę 🙂 a o czym jest Clannad, że fuj ;)?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 7:54 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Clannad fuj bo to haremówka a ja nie lubię tego typu anime ale to kwestia gustu. Jedno jest pewne grafika jest fajna.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 8:26 pm
pontonica
bywalec

Przejrzalam temat i nie zauwazylam, aby ktos wspomnial o ,,Elfen Lied"....nikt nie ogladal? 🙁 Bardzo dobre.
Anime lubie ogladac w wakacje, wtedy moge bez przerwy, cala dobe 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 8:50 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Haremówka?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 11:55 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Anime z gatunku harem czyli szkolne klimaty jeden chłopak i masa nierozgarniętych ładnych dziewczyn dookoła. Clannad ma w sumie dobre recenzje i mase fanów ale ja obejrzałam tylko pół serii dalej nie dałam rady.... Ze szkolnych wolę School Rumble można się uśmiać po pachy. To komedia romantyczna a dwójka głównych bohaterów jest nieco nierozgarnięta.

[b]Pontonica [/b] ja oglądałam Elfen Lied. Było to dawno ale w sumie wspominam dobrze. A początek był prawdziwie hardcoreowy. Moje pierwsze krwawe anime. 😉

[edytowane 6/2/2009 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2009 12:29 am
roxanne007
rozmówca

Moje początki to Sailor Moon 😉 w sumie jeszcze sobie oglądam dla przypomnienia 😉 Ja obejrzałam całe Elfen Lied i nawet nam awatarka (jak widać zreszta 😀 )to było moje pierwsze anime obejrzane świadomie, a nie jako dziecko spragnione "bajek" hehe. Pierwszy odcinek był najmocniejszy i stopniowo z każdym odcinkiem ilość krwi malała 😉 ja raczej chodziło o ukryte znaczenie (niektórzy to oglądają dla hektolitrów krwi). najbardziej płakać mi się chciało jak te wredne dzieciaki zabiły tego pieska 🙁 🙁 🙁

W planach mam do obejrzenia (i dokończenia, bo ja zawsze zaczyanm i nie kończę):
Green green
Love Hina
Ghost in the shell
Kiddy grade
Grenadier (Polska nazwa mnie rozwaliła na kolana:"Rushuna: wystrzałowa wojowniczka" 😀 )

Chętnie usłyszałabym co macie godnego polecenia 😉
Zauważyłam, że moje pozycje to ecchi, no cóż, chyba, ,jakiś specyficzny humor mam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2009 11:23 pm

Ja jedynie oglądałam anime Naruto :] Dawno to było,ale zamierzam "odświeżyć" sobię pamięć i oglądać od początku Shippuuden'a 🙂

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2009 12:27 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ktoś oglądał może [b]Phantom ~Requiem for the Phantom~ [/b] ??? Warto obejrzeć? Ciekawe?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2009 8:39 pm
KarolPoProstu
forumowicz

przygodę z mangę zacząłem czytając "Naruto" i do dzisiaj śledzę shippundeny i kolekcjonuję mangi, taki nałóg po prostu : P czytam równie często FullmetalAlchemist
i "Cześć Michael", nie wiem czy znacie jest taki magazyn "otaku", w nim znalazłem ciekawą mangę "Balsamista" i teraz szukam gdzie można ją kupić

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2009 2:50 am
Loviisa-chan
stały bywalec

"Balsamista"? Przypadkiem oglądałam ją niedawno w Empiku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2009 2:42 pm
Katinka
bywalec

Ja uwielbiam wszystkie filmy studia ghibi (Ruchomy Zamek Hauru, Podniebna poczta Kiki, Szept serca itd)
Pierwsze anime które pokochałam to "Cowboy Bebop" .
Ostatnio oglądałam G-taste, teraz oglądam Chobits (kończę), później zaczne Love Hina.

Nie wiem czy są tu osoby z Łodzi, kiedyś w kinie Cytryna była organizowana świetna akcja -w każdy niedzielny poranek było puszczane anime 🙂 szkoda, że juz to zaprzestali 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2009 3:09 pm
Bellis_perennis
Famed Member

[b]Katrinka [/b] ja myślałam aby obejrzeć "szept serca" ale na razie nie mam humoru na takie pozycje. W ogóle słyszałam, że filmy studia ghibi mają w sobie to coś. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2009 3:18 pm

Już dawno nikt tu nie pisał, ale pozwolę sobie odświeżyć temacik;)
No więc interesuję się m&a dość długo, parę dobrych latek będzie;) początki to SM i stare anime na Polonii, które chyba wielu pamięta:)
Teraz to u mnie głownie anime, a tak ogólnie to nadrabiam zaległości, bo mimo że interesuję się tym długo to z braku czasu nie zapoznałam się z tematem tak bardzo jakbym chciała 😡
Z takich oglądniętych i wartych polecenia:
- Hotaru na haka (Grobowiec świetlików)
- Fullmetal alchemist
- Death Note
- Samurai Champloo
- Piano no mori
- Baccano!
- Samurai 7
- Księżniczka Mononoke

Obecnie jestem w trakcie oglądania Hellsinga, tak dla przypomnienia:) I niedawno skończyłam Twelve kingdoms - niezłe aczkolwiek miejscami przynudnawe i zrobione na siłe 😉
To chyba na tyle, z tego co pamietam:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2010 12:09 pm
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca