Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Koniec wakacji?  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
Paulina_p
bywalec

nie kce do szkoły :(((((((((((((((( Będę płakusiać ;((((((((((((( 3 fizyki w tygodniu i to ma być życie ;((((((((((((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2006 4:26 pm
Wiejka
stały bywalec

OOO....Fizyka to jest powód dla którego jestem w stanie zrezygnować ze szkoły;)....ale nie..za nic nie zrezygnuję z tej atmosfery, która u nas w budzie jest:).PZdr:D!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2006 8:19 pm
SoulFly
bywalec

hehe ja nie czuje wogóle, moze dlatego że zaczynam dopiero od pazdziernika? :D:D

swoja droga...w sumie mogłabym juz pojsc na studia, mam wolne od maja i zaczyna mi sie powoli nudzic 😉 własciwie to moglabym wrócic do liceum - ah wspaniałe czasy! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2006 3:08 pm
Owo
 Owo
bywalec

Och, szkoda... koniec tych wakacji ma wyjątkowo przykry smak, nie udało mi się odpocząć podczas nich... W dodatku idę do liceum, bardzo głupia sprawa, do innego miasta
🙁 i boję się trochę... trochę bardzo... 😉
Zwłaszcza że uważają mnie za kogoś, kto dobrze się uczy... niektórzy nawet dają mi zaszczytne miano kujonka
😀 😀 😀 😛 😛 😛
kłopot w tym, że ja się W OGÓLE nie uczyłam do tej pory... tylko od czasu do czasu, bardzo rzadko, nie znam czegoś takiego jak regularna nauka...
ech, będzie ciężko...
Życzę pogodnego roku szkolnego sobie i innym!
Zwłaszcza sobie! 😛 I zwłaszcza innym! 🙂

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2006 5:21 pm
Aga16
rozmówca

cóż...ja też idę do nowej szkoły teraz, na szczęście do tej co chciałam, więc trochę mnie już ciągnie, żeby poznać nowych ludzi itd. Ale z drugiej strony, to bym jeszcze chciala tak ze 2 tygodnie wakacji... Pozdro 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 1:23 am
Wiejka
stały bywalec

Heh..:)Ja też do LO idę, ale jużwszystkich znam...:).Ale Owo mam tak samo jak mówisz..idę do najlepszej szkoł, a wszyscy znajomi już mówią, ze kujonek jestem bo sie tlye uczyłam...a ja mam wreażenie, ze jestem takim debilkiem:).Tyle co ja się uczę, a jakie mam oceny...dla mnie to bezsensu, bo są ludzie..o wiele mądrzejsi:D.Doskonale Cię rozumiem:)!!
Pzdr!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 1:09 pm
Srebrna
stały bywalec

Koniec wakacji przestaje być przykry, kiedy sobie pomyślę, ile już zdążyłam poznać świetnych ludzi z nowego liceum 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 2:17 pm
JankeS
bywalec

Dla mnie koniec koniec sierpnia nie oznacza bynajmniej konca tych wakacji-stuida zaczynaja sie w pazdzierniku 😛

Poza tym, od kiedy skonczylem szkole-nie liczac matur-minelo prawie pol roku, moge wiec smialo powiedziec ze byly to najdluzsze wakacje w moim zyciu 🙂

Tym, ktorzy zaczynaj do 4, zycze powodzenia w nowym roku, tym zas, ktorzy jak ja maja jeszcze troche czasu, zycze milego (i aktywnego) spedzenia ostatniego miesiaca wolnego... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 2:29 pm
sopocianka
bywalec

Mnie nie dotyczy, ale w praktyce niestety... (sesja poprawkowa) 🙁

Weganizuję sobie 🙂
Zapraszam do mojego bloga: http://cieciorka.blogspot.com/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 3:12 pm
ana:)
bywalec

a ja sie boje 🙁 ........... w tym roku maturka:(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 6:22 pm
Reiha
stały bywalec

ja tez odczuwam niepokój. Nowi ludzie nowe otoczenie - co z tego, że od 2 października?

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 6:34 pm
Borys
początkujący

Czy dobrze wykorzystaliście tegoroczne wakacje? Jesteście z nich zadowoleni?
Wakacje, podobnie jak urlop, są po to, żeby odpocząć i nabrać nowych sił - czy udało Wam się to?

Ja, tak naprawdę, nie miałem jeszcze w tym roku porządnego urlopu 🙁

http://weg.fora.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 7:48 pm
marcelinka
bywalec

ja wykorzystalam bardzo dobrze, odpoczelam i w ogole...
ale co z tego, skoro tak przywiazalam sie do pewnych osob, koni i sciernisk idealnych na dzikie galopady, ze jak patrze na centra handlowe, tramwaje, blokowiska i ludzi wiecznie sie wszedzie spieszacych to mam lzy w oczach?? ryczec mi sie chce jak pomysle, ze tu nie ma "wolnosci", do lasu daleko, konie owszem sa, ale to nie to samo... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2006 12:56 am
Wiejka
stały bywalec

Hmm..ja niby odpoczęłąm, ale za mało w domq siedziałam..Doskonale cię Marcelinko rozumiem...choć nie miałam w tym roku takich wakacji..ale znam dobrze ten ból..wiadomo z czasaem rany sie zabliźnią..ale jednak...to inne życie.:)..
Ja chyba odpoczęłam..musiałam trochę odpocząć od ludzi, bo zawsze coś chca:D...a ja by też czasem chciałą coś dla siebie zrobić...:).No i trochę się to udało:).
Pzdr!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2006 1:11 pm
Owo
 Owo
bywalec

Nie za bardzo udało mi się wykorzystać te wakacje... 🙁 Nigdzie nie byłam... Tylko jeden tydzień w Załużu, w zaciszu... z bardzo głośną, 3-letnią siostrzenicą 😉 Ech... może następne będą lepsze...

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2006 8:13 pm
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca