Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co o osobie wpisanej wyżej twierdzi osoba wpisana niżej  

Strona 5 / 13 Wstecz Następny
Asia
 Asia
bywalec

p.s. "Jest bardzo w porządku i mam nadzieję, że inni też tak myślą" - coś mi się wydaje, że chyba raczej nie..

Hej no co ty... ja tez tak myślę 🙂 interesujaca osóbka(i na pewno w realu też :P) i chyba ma niską samoocenę:P
PS.Odnośnie Twojego pytanka o Olsztyn - tak wybieram sie tam,przynajmniej mam taką nadzieję...a co?? jakieś nowinki z tej uczelni...??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2006 7:07 pm
moniulekm
bywalec

nie, nowinek żadnych nie mam.
aczkolwiek mieszkam tu więc nie ma problemu żeby jakieś nabyć 😛

co do mnie- nie chodziło mi raczej o moją samoocenę jako-taką. wiem po prostu, że mam ciężki charakter. o czym inni też już zdołali się dowiedzieć.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2006 7:14 pm
Asia
 Asia
bywalec

Hehehehe na pewno nie jest tak źle...według mnie jesteś super!!! i kochasz koteczki coo?? ten na twoim avtarku jest prześliczny:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2006 7:22 pm
Zarathos
bywalec

Hmm, z góry do dołu, mogę powiedzieć tyle, że w znakomitej większości osoby mnie poprzedzające są inteligentni i wygadani. Co do reszty cech osobowości się nie wypowidam, bo niestety osobiście Was nie znam 🙂

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2006 7:34 pm
braad
stały bywalec

ona sie nazywa buuuuu katrinko buuuu i jest tam wyzej i powiedziala buuuuuu, ze jestem zrzeda buuuuu, a ja jestem jeszcze maruda 😛

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2006 10:39 pm
Ada
 Ada
rozmówca

Śmieszna,"zamotana"osóbka ..hm...co ja mogę więcej powiedzeieć..dąrząca do celu,umie rozkręcić nawet drentwą imprezke:):)taka osóbka z poczuciem humorku...nie wiem co wiecej napisać...:):)chyba wygana osoba:)pozdrowionka dla niej:):)

Dziękuje za post co do mojej osoby Owo...pozdrawiam serdecznie i oczywiście takie samo wrażenie Ty wzbudzasz na mnie:):):)

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 12:07 am
Blondyna
rozmówca

Ada...hmm...mówią tak do mnie wszyscy znajomi...bo w końcu mam na imie Adrianna, chociaż zdecydowanie wolę Ada:) hehe
A co do Ciebie....masz bardzo interesującą osobowość i wydaje mi się, że jesteś bardzo silna osobą, która wie czego chce...bardzo cenię to w ludziach...
Serdecznie pozdrawiam:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 1:50 pm
Ada
 Ada
rozmówca

Hahaha...co za zbieg okoliczności:)moja imienniczka ciesze się że zgadzasz sie z moją opinnią na swój temacik...nie znam Cię więc nie mogę zbyt dużo powiedzieć...ale myśle,ze mi się udało mi się coś powiedzieć i jezeli nazywasz sie Ada to nie wątpie,ze jesteś "zamotana"osóbką......i pamietaj "ADA-JEJ WSZYSTKO WYPADA" pozdrawiam serdecznie...:):):)

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 3:48 pm
Blondyna
rozmówca

Zamotana to ja jestem i to bardzo...:) a co do ADA- JEJ WSZYSTKO WYPADA to się w zupełności zgadzam:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 5:03 pm
Paulina_p
bywalec

Adrianna-piękne imię, naprawdę (nie to co moje)
Wydaje mi się że jesteś pogodną, zawsze uśmiechniętą osobą. 🙂
A absolutnie pewna jestem, że jeśteś bardzo mądrym człowiekiem 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 10:01 pm
Jery
 Jery
forumowicz

chciałaby mieć wąsy (jak zwierzak w jej avku) 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 10:08 pm

Hmm;)??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 10:17 pm
Jery
 Jery
forumowicz

Osoba wpisana wyżej chyba ma coś przeciwko do podejścia do tematu z przymrużeniem oka 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 10:46 pm
Paulina_p
bywalec

Z przymrużeniem oko to przyznam, że wyglądałbyś raczej jak króliczek albo zajączek, a nie lew... 😀 😀 😀 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2006 12:02 am
Ada
 Ada
rozmówca

Zabawna z dużym poczuciem humoru a zarazem rozsądku..umie podejśc do każdej sprway poważnie jak i z humorkiem..ambitna...no i podoba jej się imie Adrianna za co osobiście dziekuje:)

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2006 2:33 am
Strona 5 / 13 Wstecz Następny
  
Praca