Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nosił w sobie własnego bliźniaka  

Strona 2 / 2 Wstecz
Owo
 Owo
bywalec

No tak, ale przecież facet nie mógł mieć łożyska ani, tym bardziej, dziecko nie mogło się odżywiać przez pępowinę - chyba że się mylę? Może to dziecko było podłączone do jelit?

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2006 11:07 pm
heidi
bywalec

No to sie pomyliłam, bo widziałam kiedyś program o chłopcu, który też miał właśnie takiego pasożyta w brzuchu.

http://abcnews.go.com/Primetime/story?id=2346476&page=1 na tej stronie jest film

Wsytarczy wpisać w google Sanju Bhagat i wyświetli się połno stron o nim.
Niestety nie ma stron z innymi przypadkami :/

[edytowane 12/9/2006 od heidi]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2006 1:05 pm
joasiotek
bywalec

co z tym bartem, który wciąż żyje? Ja bym chciała zapaść się pod ziemię, ludzie są tacy nietolerancyjni... wolę nie wiedzieć jak po czymś takim wyśmiewają go koledzy...

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2006 11:16 pm
daffnia
bywalec

czasami taka tragedia to wielki życiowy fuks. nie wiem co to za koleś, ale w Indiach ludziom najlepiej się nie wiedzie. temu na pewno wiedzie się już dużo lepiej, przynajmniej materialnie. jakby był to dla niego wstyd to by się tak nie dał fotografować ze wszystkich stron. może koledzy się z niego śmiali, ale teraz jest pewnie najważniejszy wsród nich. mam nadzieję, że zarobił na swoim nieszczęściu kupę kasy i może teraz spokojnie żyć i pomagać rodzinie. no i się trochę podleczyć. jego przypadek ma happy end, na szczęście. :red:

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2006 11:23 pm
Bleks
bywalec

A mi się coś nie zgadza. Dlaczego na początku jest pokazane jak stwor lapie za rekę. REka stwora jest spora. A na koncu znow pokazują stwora, tylko, że wtedy jego ręka, jest dużo mnoiejsza. DLaczego?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2006 11:25 pm
MEDeah
bywalec

ja to rozumiem w ten sposób-ten problem z tym jak stworzenie przezyło w zywicielu, że taka sytuacja jest podobna do braci sjamskich, że są połaczeni i razem jakoś funkcjonują. tutaj jest to samo ale od wewnątrz...shit...chyba jednak nie ;p nie no nie wiem jak ;p
chyba że mieli wspólny kawałek płuca albo wspólne tętnice, że tlen dostawał z krwią, jak dziecko. co więcej narządy wydalnicze, matabolity... jakieś połączenie? czemu nie nie raz zjamscy maja "wspólną pupę" moze tu jest podobnie, ale od wewnątrz? ;p brakuje mi wiedzy ;p

MED is not so bad as they say]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2006 5:58 pm
marcelinka
bywalec

tez kiedys widzialam film o tym chlopcu, tez byl z Indi, ale mial dopiero 8 lat. Jego brat blizniak nie zyl o ile dobrze pamietam, choc jest to dziwne...bo gdyby nie zyl to chyba zaczal by sie rozkladac w organizmie tego chlopca, a co dopiero u tego faceta 😮
dziwne to to...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 12:32 am

A co sie stało z tym bratem??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2006 10:52 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca