Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 137 / 240 Wstecz Następny
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Takie egzaminy jak dzisiaj to bardzo lubię: "Pani chce mieć przepisaną czwórkę z ćwiczeń czy przechodzi pani do następnego etapu? (czyli pytanie na wyższą ocenę)". No cóż ambicją nie zgrzeszyłam i zostałam przy 4 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2011 2:45 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Też zgarniam dobre oceny na koniec semestru, a do tego łapię się ze sporym zapasem na przedtermin z chemii 🙂 Co daje mi ferie dłuższe o trzy dni, założywszy oczywiście, że pozostałe dwa egzaminy załatwię w pierwszym terminie 😛 Cieszę się bardzo, odnalazłam się chyba wreszcie na tych studiach. Wiem już, że chcę i mogę tu zostać, chcę to dalej robić.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2011 12:50 am
Fatty
weteran forum

Bardzo się cieszę, oby tak dalej, a w razie potrzeby będziesz mi w przyszłości zwierzaki leczyć 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/01/2011 11:41 am

XXL, JAGA - Gratulacje!! 🙂
:hiya:

A ja się cieszę, bo wczoraj odbyłam poważną rozmowę z bliską osobą i (na szczęście) zostałam zrozumiana. 🙂 Bałam się jak cholera... Ale jest dobrze. 🙂

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/01/2011 1:00 pm
Fatty
weteran forum

U dobrodusznego dziaduszka egzamin na 5 😀

Kosztem tanim - osoby które miały 5 i 4,5 z ćwiczeń miały stawić się na grupowej dyskusji... która wyglądała tak, że gadał głownie sam doktor a my kiwałyśmy głowami 😉

Czasami potrzeba takiego "lajtu" 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2011 10:04 pm

Chcę więcej takich dni jak dzisiejszy... ^^ Nareszcie czuję się szczęśliwa.^^

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2011 12:06 am
Avi
 Avi
początkujący

Zdarzyło mi się zajrzeć po długiej przerwie na forum i mogę się pochwalić zdaną sesją na dwóch kierunkach 😉

Avi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2011 5:54 pm
szeli
początkujący

Ja również po sesji... 🙂 Ale nowy plan pozostawia wiele do życzenia... Ale jeszcze tylko kilka miesięcy i obrona... A potem... Uhuhuuu - witaj dorosłe, samodzielne życie! Strach się bać 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2011 8:27 pm
rubia
forumowy expert

Gratuluję wszystkim studentom, którzy już są szczęśliwie po sesji 🙂 oraz trzymam kciuki za tych, którzy ciągle są w wirze walki.

jeszcze tylko kilka miesięcy i obrona... A potem... Uhuhuuu - witaj dorosłe, samodzielne życie! Strach się bać 😮

Co prawda, to prawda 😛 ale spokojnie, dasz radę, choć początki pewnie nie będą łatwe!

Ja się dziś cieszę, bo nadchodzi wiosna (tak, tak, zapowiadaja mrozy, ale to już ostatnie podrygi zimy), a wraz z nią więcej słońca, dłuuugie dni, itp.
Inne powody do radości? Mam najlepszego (i najbardziej irytującego) męża na świecie. A oprócz męża wspaniałego przyjaciela i przyjaciółkę, na których zawsze mogę liczyć 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2011 9:46 pm
bułek
forumowy expert

Wczoraj zrobiłem rowerem ponad 50 km. Wysiłek był spory, bo później zdychałem, ze zmęczenia i nie miałem chęci na nic, ale jestem z siebie dumny. W domku zjadłem pyszny obiadek (ziemniaczki+cebulka, brokuł gotowany, krokiety fasolowo-cieciorkowe), który postawił mnie na nogi ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2011 12:20 pm

A ja jestem szczęśliwa tak po prostu. Życie jest piękne. ^^

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2011 9:57 pm
bułek
forumowy expert

Jestem dumnym "tatą" 😉
[img] [/img]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2011 9:53 pm

Wow... Bułku, wspaniały pojazd! x)

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2011 10:57 pm
StellaArtois
weteran forum

Bułek, jaka fajna ;3
A ja od tygodnia pracuję ;p Dorosłe życie ssie, wracam o 18 i mam 4 godziny do pójścia spać ;D i tak codziennie ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2011 11:16 pm

A ja od tygodnia pracuję ;p Dorosłe życie ssie, wracam o 18 i mam 4 godziny do pójścia spać ;D i tak codziennie ;D

dokładnie : )) dorosłe zycie nie jest fajne. Praca- dom - dom -praca i tak w kółko. A potem jest się zbyt zmęczonym,zeby cieszyć się zyciem .
No ale ja dzis jestem szczęśliwa : )) bo po pierwsze mam urlop, więc śpię sobie długo, potem chodze w szlafroku i pije kawę i w ogóle jest fajnie a po drugie jestem po sesji , więc zero zmartwień,ze coś jeszcze przede mną,ze trzeba się uczyć itd. Czasami tak niewiele potrzeba do szczęscia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2011 11:43 pm
Strona 137 / 240 Wstecz Następny
  
Praca