Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 144 / 240 Wstecz Następny
Tess
 Tess
rozmówca

Skończyłam dziś ostatni rozdział licencjata 😀 No, może nie tak do końca, jeszcze trzeba napisać wstęp i zakończenie, przeczytać całość ze dwa razy... ale badania skończone, a to najważniejsze, bo już tak to naciągałam żeby była odpowiednia liczba stron, ze bardziej by się nie dał.o 😀

Margott, do kolan, nieźle... 😉 Ja chcę mieć do talii, i coś nie chcą rosnąć. Ostatnio obcinałam sobie rozdwojone końcówki po jednym włosie, kilka dni się tak bawiłam. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2011 2:40 am
Margott
forumowicz

Margott, do kolan, nieźle... 😉 Ja chcę mieć do talii, i coś nie chcą rosnąć. Ostatnio obcinałam sobie rozdwojone końcówki po jednym włosie, kilka dni się tak bawiłam. 😀

🙂
Ja się tak nie maltretuję. Co jakieś pół roku, może trochę rzadziej, podcinam końce.
Nie przejmuję się tym, że inni uważają rozdwojone końcówki za takie "nieestetyczne". Tego w końcu prawie nie widać, przynajmniej u mnie.

A długość do kolan to tylko mój cząstkowy cel, który chcę osiągnąć zanim stuknie mi 25 lat. W moich planach nie mam ograniczeń. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2011 1:22 pm
StellaArtois
weteran forum

Włosy do kolan, ostro ;D Ja nie daję rady z włosami za łopatki ;D Do taki wyczynów zdecydowanie bardziej nadają się proste włosy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2011 3:11 pm
Tess
 Tess
rozmówca

Nie przejmuję się tym, że inni uważają rozdwojone końcówki za takie "nieestetyczne". Tego w końcu prawie nie widać, przynajmniej u mnie.

Jakbym miała jedną albo dwie też bym się nie przejmowała, ale jakiś tydzień temu spojrzałam na swoje włosy a tam prawie każdy rozdwojony. 😮 A nie chciałam obcinać wszystkich, bo znowu byłby by takie jak przed ostatnią wizytą u fryzjera, to co za sens w takim zapuszczaniu.. Poza tym to była moja czynność odstresowująca podczas pisania pracy 😀

A długość do kolan to tylko mój cząstkowy cel, który chcę osiągnąć zanim stuknie mi 25 lat. W moich planach nie mam ograniczeń.

Uważaj żeby nimi nie zamiatać podłogi przy chodzeniu 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2011 7:23 pm
n.i.x
stały bywalec

ja jestem uzależniona od długich włosów 🙂
Sama podcinam, bo nie ufam fryzjerom.. jak widzą moje włosy to az ich ręka swędzi żeby mi je obciąć. Na szczęście nie rozdwajają sie i są geste ale muszę odżywkę używać bo inaczej sie elektryzują.

acha..o mało nie zapomniałam po co tu sie zjawiłam 🙂
W TYM MIESIĄCU MIJAJĄ 3 LATA !!! odkąd nie jem mięsa 🙂

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2011 4:11 am
Margott
forumowicz

Uważaj żeby nimi nie zamiatać podłogi przy chodzeniu 😀

Do tego jeszcze mi daleko. Zawsze można zrobić jakieś ciekawe upięcie czy warkocz, cóż za problem. 🙂

acha..o mało nie zapomniałam po co tu sie zjawiłam 🙂
W TYM MIESIĄCU MIJAJĄ 3 LATA !!! odkąd nie jem mięsa 🙂

Gratuluję jubileuszu! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2011 3:13 am
Fatty
weteran forum

Do tego jeszcze mi daleko. Zawsze można zrobić jakieś ciekawe upięcie czy warkocz, cóż za )

należy zauważyć, że długi, ciasno spleciony, wysoko zaczęty warkocz możne być użyteczny w samoobronie. Wystarczy nieco pochylić głowę, zakręcić nim młynka i chlaaast! Oponenta w twarzoczaszkę, aż się odnóżami nakryje 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2011 9:05 pm

należy zauważyć, że długi, ciasno spleciony, wysoko zaczęty warkocz możne być użyteczny w samoobronie. Wystarczy nieco pochylić głowę, zakręcić nim młynka i chlaaast! Oponenta w twarzoczaszkę, aż się odnóżami nakryje 😀

Masz rację, Fatty. 😀 Dlatego ja też chcę mieć długie włosy! 😀

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2011 11:34 pm
Fatty
weteran forum

Długie włosy to magia - gdy czułam me długie włosy smyrają mnie po plecach, czułam się taka sexy 😎 😛

Niestety - z pielęgnacją zgrzyt. Myślę, czy by czasem jeszcze krócej się nie "opitolić"

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2011 11:40 pm
tru
 tru
stały bywalec

Ogórasy małosolne :heartpump: :hiya:

[edytowane 24/5/2011 przez tru]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2011 1:00 am
bułek
forumowy expert

należy zauważyć, że długi, ciasno spleciony, wysoko zaczęty warkocz możne być użyteczny w samoobronie. Wystarczy nieco pochylić głowę, zakręcić nim młynka i chlaaast! Oponenta w twarzoczaszkę, aż się odnóżami nakryje 😀

Jeszcze lepiej jeśli na końcu przywiąże się kawałek cegły lub kamień. Siła wzrasta nieporównywalnie. Taka broń może posłużyć do wybijania szyb wystawowych jeśli kobieta zobaczy jakiś fajny ciuch, a niekoniecznie chce za niego płacić ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2011 2:04 am
Fatty
weteran forum

Ta cegłówka to nawet niekoniecznie... za czasów gimnazjalnych, w czasie gry w palanta, czekałam na swoją kolej nie trafienia w piłkę za koleżanką która miała włosy wysoko związane w tzw "koński ogon". Dziewczę odwracając energicznie głowę zdzieliło mnie ową kitą po twarzy - uczucie i ślad(zaczerwienienie) jakbym 'z liścia' dostała 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2011 1:32 pm

Eghm...
A ja myślałam, że moja koleżanka przesadza. Kilka tygodni temu, przygotowywałyśmy drinki na zapleczu, obróciłam się gwałtownie (a uczesana byłam w wysoki kucyk) i usłyszałam: uderzyłaś mnie w twarz! Włosami!
Naprawdę boli?

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2011 11:07 pm
Fatty
weteran forum

Tak, jak mniej silny ale ostry plaskacz. Podejrzewam, że np warkoczem jeżeli jest wystarczająco długi można guza nabić.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2011 11:17 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Właśnie wróciłam z koncertu i tego, co było potem 🙂 Choć podpite buractwo nieco zepsuło klimat występu, to i tak było to fantastyczne przeżycie. Pamiętali mnie! Taka szarą mychę! 🙂

Na wykłady jakoś wstanę, tylko pytanie czy coś usłyszę przez to dzwonienie w uszach.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2011 6:33 am
Strona 144 / 240 Wstecz Następny
  
Praca