Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 148 / 240 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

jazz gratki ja będę trzylatkiem za niecałe 2miechy. Ale ten czas leci.

Przychylam się do pytania Bułka. JAGUŚ z czego ta piąteczka?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2011 1:46 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Dziękuję za gratki 🙂 Obroniłam się z pedagogiki resocjalizacyjnej (ale przyszłości raczej nie wiąże z reso). Licencjat z historii dopiero za 2 lata (jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli).
Jazz- gratuluję rocznicy i tych pięknych 555 w liczbie postów (które pewnie niebawem zniknie).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2011 3:05 pm
tru
 tru
stały bywalec

O kurde, ale Wy jesteście wyraźni 🙂 Wyczyszczenie monitora to był jednak dobry pomysł :drink:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2011 11:10 pm
eRZet
weteran forum

😀

Ja tak ostatnio znalazłem lustro w łazience. Była jakaś plama na ścianie i chciałem ją zetrzeć. Przetarłem trochę, a tam coś było. Okazało się, że pod warstwą brudu jest lustro 😮
Od razu zrobiłem porządek, ale już nic więcej nie znalazłem.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2011 11:57 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Zdarza się podobnie z okularami 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2011 12:11 am
Fatty
weteran forum

Zapiątkowałam dziś z 2 egzaminów- czuję się taka mądra 😛 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2011 2:37 am

[b]Fatty [/b] , gratuluję piątek :thumbup: 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2011 8:05 pm
Chihuahua
forumowicz

Udało mi się dostać w warzywniaku w Tychach pyszne czereśnie bez robaków, takie czarne i słodkie mmmmm......
Chyba już ze 2 lata będą jak nie jadłam bo wszystkie z robaczywe były 😀 .

[img]http://pergamano.pl/przedszkole-bea/obrazysg/logo/motyl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2011 9:54 pm
Fatty
weteran forum

sunflower dziękuję 🙂

Moja przekopnica rośnie jak szalona, ma już ok 5 cm 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2011 10:07 pm

O kurde, ale Wy jesteście wyraźni 🙂 Wyczyszczenie monitora to był jednak dobry pomysł :drink:

Ja tak mam zawsze po wyczyszczeniu okularów..

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2011 2:24 am
xxl
 xxl
weteran forum

WAKACJE!! :hiya:
Nie do wiary, że przebrnęłam, że ten rok jednak miał jakiś koniec. A kiedy pomyślę o bezkresie wolnego czasu, który otwiera się właśnie przede mną, to czuję się jakbym stała na szczycie góry albo na brzegu otwartego morza 🙂

...bo zakładam, że zdam dzisiejszy egzamin 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2011 5:53 pm
n.i.x
stały bywalec

wczoraj sie ważyłam i okazało sie ze mam 56 kg.. 😀 . Ostatni raz tyle ważyłam kilka lat temu. Fajnie 🙂 A co najważniejsze - wróciłam do rysowania 🙂 , trochę malo czasu mam na to ale ciesze sie ze mi sie znowu zachciało.
jaga - gratulacje, moj mężuś tez sie obronił kilka dni temu ..pan magister 😀 .
pozdrawiam

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2011 7:35 pm
Fatty
weteran forum

xxl gratuluję egzaminu, a nix wagi 😀

Pies mnie dziś rozbroił... od ponad roku jako poduszki używał takiej pluszowej piłki zakupionej na szmateksie. Piłeczka w czasach swojej świetności musiała wydawać jakiś dźwięk, bo dało się wyczuć aparat w srodku - kupiliśmy ją jako całkiem pozbawiona głosu.
I tak robiła ta piłeczka jako psia podusia aż do dzisiejszej nocy - kiedy to obudził mnie dziki smiech. Po chwili usłyszałam psie pazurki, pies wszedł do pokoju, zaraz wyszedł i z powrotem władował się do swojego koszyczka bo słyszałam skrzypienie, ja wnet znowu usnęłam, a rano znalazłam omawianą piłkę(która odzyskała głos) u siebie pod łóżkiem...
Okazało się, że pies kręcąc młynka aby jak najwygodniej się ulokować w koszyczku, ułożył się na tej piłce tak, że nagle odzyskała głos i zaczęła rechotać śmiechem dzikim, co spotkało się z Gizmosiową dezaprobatą, zdyskwalifikował ją jako poduchę, więc wziął rechocącą piłkę w pysk, podrzucił mi ją i wrócił do koszyka... nie chce tej piłki już znać, przygląda jej się podejrzliwie, a jeżeli wrzuci się ją do koszyka zaraz się jej pozbywa 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2011 4:37 pm

Ludzie, nawet nie wiem, jak długo tu się nie odzywałam...
Przyznam szczerze - jakoś mi się nie chciało. xD
No, ale jestem. 🙂

Cieszę się, bo są wakacje, we wrześniu czeka mnie nowa szkoła. Ciekawe, jak będzie... xD
Bałam się balu gimazjalnego, ale niepotrzebnie. 😀 Naprawdę było fantastycznie! 🙂 (Kit, że nie miałam nic do jedzenia. xD)
I mój problem z byłym się skończył... Od tygodnia znów jesteśmy razem. ^^

Fatty - doprawdy, psy są naprawdę świetne! xD Przypomniałaś mi o tym, jak mój pies boi się samego widoku odkurzacza... xDD

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2011 5:25 pm
sublime86
bywalec

Ja też gratuluję Wam wszystkim kochani (co prawda spóźnione trochę te gratki ale zawsze szczere:)

A ja mam pierwsze od baaardzo dawna wolne popołudnie (w sensie wolne od myślenia o tym co muszę zrobić). Ufff, to były ciężkie miesiące, ale cieszę się że wreszcie mogę sobie odpocząć. I skoncentrować się na nowych projektach (jak ja to sobie nazywam :P)

Rower, witaminki, jakiś ciuszek, fajna książka- zrobię sobie dziś dzień dziecka, hihi 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2011 6:29 pm
Strona 148 / 240 Wstecz Następny
  
Praca