Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 152 / 240 Wstecz Następny
bułek
forumowy expert

To była chamówa. Zablokuj mu "redtjuba" :D.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2011 10:56 pm
rubia
forumowy expert

:scared: Wszyscy Święci! jak dobrze że ja nie mam żony!

Może to i lepiej dla drugiej strony? 😛

Cienkun, czyżbyś chciał powiedzieć, że nie przeszkadzałoby Ci szperanie przez partnerkę w Twoim komputerze i papierach i usuwanie przez nią- bez porozumienia z Tobą- tego, co, wg jej 'widzimisię', jest zbędne? Nie odczuwasz potrzeby prywatności i intymności? 😮

Jaguś, jak widać od tysiącleci, ta metoda świetnie się sprawdza 😉

[edytowane 8/8/2011 od rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2011 11:46 pm
cienkun
rada starszych

Rubia, po prostu nie widzę w tym powodu do focha. Lepiej po prostu powiedzieć co się o tym mysli i już. Fochy są dla rozkapryszonych 10 latek a nie dla dorosłych ludzi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2011 12:24 am
rubia
forumowy expert

No fakt, racji trochę masz. Tzn. z fochami 😉

Swoją drogą, trochę to wkurzające, żeby o każdy skrawek wolności walczyć z ukochana osobą... N.I.X., mam nadzieję, że jakoś wytłumaczyłaś mężowi "o so chozi"?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2011 1:23 am
Tess
 Tess
rozmówca

Przyszła do mnie paczka z allegro z książkami, które zamówiłam kilka miesięcy temu. Dopiero po czasie i kilku mailach bez odpowiedzi zajrzałam do komentarzy sprzedawcy i okazało się, że większość była negatywna... Ale widać coś się dziewczynie przypomniało i mam teraz trzy książki Małgorzaty Musierowicz! A mam zamiar zebrac cały komplet. Jeżycjada to książki mojego dzieciństwa i okresu dorastania i nawet teraz bardzo mi się podobają. Czytał ktoś może? Moim zdaniem to jedne z najcieplej opowiedzianych historii jaki czytałam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2011 2:11 am
Lily
 Lily
Famed Member

Ja czytałam Jeżycjadę niedawno, choć mam już prawie 35 lat, ale jakoś wcześniej mi nie wpadła w ręce 😉 Świetne, klimatyczne książki, też myślę o kupieniu, jak będę mieć trochę kasy kiedyś tam 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2011 2:16 pm
Tess
 Tess
rozmówca

Ja zbieram po kilka na allegro 🙂 Jak uzbieram więcej mam zamiar pożyczyć siostrze, która z resztą tez czytała je w dzieciństwie, może się jej odmieni coraz bardziej zadziwiający mnie charakterek... Ostatnio wyskoczyła z hasłem, że musi kupić mężowi lepszy zegarek, żeby go ludzie poważniej traktowali 😮 No cóż, każdy ma swój świat.

A żeby nie był offtopu, zaprzyjaźniłam się dzisiaj z trzyletnią wnuczką sąsiadki, która przyszła do mnie i się bawiłyśmy:D Nie potrafię opiekować się dziećmi i raczej mnie męczą, ale ta mała była całkiem fajna. No i mam nową koleżankę 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2011 8:17 pm
Fatty
weteran forum

Lepiej po prostu powiedzieć co się o tym mysli i już. Fochy są dla rozkapryszonych 10 latek a nie dla dorosłych ludzi.

ale fochy nadal egzystują, bo działają. " Fochanie" w wykonaniu mojej siostry czasem na komedię zakrawa, ale o dziwo - na jej połowice to działa 😮

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2011 10:27 pm

Uff... nie mogłam sie tu zalogować kilka dni, już myślałam, że to jakaś szerzej zakrojona mężowska akcja. Okazało się, że sama coś pokręciłam, a że męża mam biegłego w tych sprawach i życzliwego więc odkręcił.

Lily; mam kilka pozycji Jeżycjady (miałam całą, nawet dwa tomy z autografem ale "pożyczyłam" koleżance kilka lat temu), nic nie wskazuje, żeby młoda się do tego rodzaju literatury przekonała, więc mogę odstąpić. Mamy niewyrównane rachunki za zupę selerową 🙂

A co do fochów: a to co mąż Nix zrobił to co to było jak nie foch?
A swoją drogą; kupić żonie hantle a potem wyciąć taki numer...u mnie niestety fakt numer jeden miałby bezpośrednie przełożenie na reakcję na fakt drugi...

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2011 11:59 pm
tru
 tru
stały bywalec

No widzicie ... ja nie mam męża i mi wszystko przynajmniej działa 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2011 12:26 am
n.i.x
stały bywalec

u nas właśnie to on fochuje, a ja od razu mowie co mi sie nie podoba i juz jest ok 🙂 i tak bym go nie zamieniła na żadnego innego 😀 ..ale mimo wszystko podpadł.. Juz pisałam na innym wątku.. jak mnie jeszcze raz wkurzy to dostanie w dziób , a siły to ja mam az za dużo ;P

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2011 6:56 pm
Tess
 Tess
rozmówca

Zapomniało mi się, ale dwa dni temu miałam pierwszą wege rocznicę, to się chwalę 🙂

A poza tym dzisiaj przyszła do mnie zamówiona koszulka z Włóczykijem 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2011 8:51 pm
Fatty
weteran forum

Zrobiony przeze mnie make up na siostrze spodobał się szerszej publiczności, mam zamówienie na kolejny od znajomej. Czuję się doceniona 😎

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2011 7:22 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Brawo Fatty! Ja mam dwie lewe ręce do takich rzeczy- potrafię sobie jedynie od czasu do czasu wytuszować rzęsy 😉

Zrobiłam kolejne czokoloko z kaszy kukurydzianej i w końcu wyłapałam odpowiednie proporcje (jedyny minus to to, że ciacho w ciągu 2-3 dni zniknie). Mąż zorganizował nam wczoraj fajny piknik-nie ma to jak poleżeć na kocu i poobżerać się owocami. Mam cały stos fajnym książek do czytania 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2011 7:29 pm
eRZet
weteran forum

Oddanie krwi plus busy day plus trzy piwa plus drink.
Jest super 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2011 5:22 am
Strona 152 / 240 Wstecz Następny
  
Praca